Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Modemerk Burberry profiteert van hogere verkoopprijzen

Modemerk Burberry profiteert van hogere verkoopprijzen

LONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Het Britse modemerk Burberry heeft in het afgelopen kwartaal goede zaken gedaan dankzij hogere verkoopprijzen voor zijn regenjassen en handtassen met ruitjespatroon. Daardoor gingen zowel winst als omzet omhoog. Wel heeft Burberry last van de coronalockdowns in de belangrijke Chinese markt.

Het 166 jaar oude Burberry is al enige jaren bezig om zichzelf meer als luxemerk in de markt te zetten. Daarbij horen dus ook hogere prijzen. De omzet steeg in vergelijking met een jaar eerder met 21 procent naar meer dan 2,8 miljard pond, omgerekend 3,3 miljard euro. Het bedrijfsresultaat lag 32 procent hoger op 523 miljoen pond.

Het is de eerste cijferpresentatie onder leiding van de nieuwe topman Jonathan Akeroyd, die is overgekomen van het Italiaanse modemerk Versace. Burberry houdt daarbij vast aan eerder gegeven verwachtingen voor het gehele jaar. Die prognose is volgens de onderneming wel afhankelijk van de coronaontwikkelingen in China.

Meer uit Financieel

Handelsblatt: Google gaat recordbedrag investeren in Duitsland

DÜSSELDORF (ANP) - Het Amerikaanse technologiebedrijf Google gaat zijn grootste investeringsplan ooit voor Duitsland aankondigen, meldt de Duitse zakenkrant Handelsblatt. De details van het project worden op 11 november tijdens een persconferentie in Berlijn bekendgemaakt, samen met minister van Financiën Lars Klingbeil.

32 minuten geleden
Besparingsmaatregelen KLM leiden nog niet tot herstel

AMSTELVEEN (ANP) - De besparingsmaatregelen die KLM doorvoert zijn nog onvoldoende om de aanhoudend hoge kosten te compenseren. Volgens de luchtvaartmaatschappij ligt het programma dat KLM vorig jaar heeft aangekondigd "op koers", maar heeft dit nog niet geleid tot een "structureel herstel". Het resultaat van KLM blijft onder druk staan.

33 minuten geleden
Bouwer BAM verwacht dit jaar nog steeds meer woningen te verkopen

BUNNIK (ANP) - Bouwbedrijf BAM verwacht dit jaar nog steeds meer woningen te verkopen in Nederland dan vorig jaar. De bouwer denkt dat de vraag naar onder meer woningen "robuust" zal blijven, hoewel de onzekerheid door de stikstofproblemen aanhoudt. Dit meldt BAM in een handelsbericht over de eerste drie kwartalen van 2025.

34 minuten geleden
ArcelorMittal optimistisch over 2026 door Europese maatregelen

LUXEMBURG (ANP/BLOOMBERG) - ArcelorMittal is optimistisch over de winstvooruitzichten in 2026 door de sterkere protectionistische maatregelen van de Europese Unie. Ook denkt de grote staalproducent te profiteren van recente overnames en investeringen.

1 uur geleden
Zalando groeit fors door overname webshop About You

BERLIJN (ANP) - Webwinkelconcern Zalando heeft een sterke groei doorgemaakt in het afgelopen kwartaal, mede door de overname van de Duitse webshop About You. Het bedrijf kondigde donderdag ook een samenwerking aan met de Duitse voetbalbond (DFB).

1 uur geleden
Barcelona opnieuw populairste vliegbestemming in zomerperiode

DEN HAAG (ANP) - Barcelona was in de zomerperiode net als vorig jaar de populairste bestemming bij Nederlandse vliegtuigpassagiers. Het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) telde in juli, augustus en september meer dan een half miljoen passagiers van en naar vliegveld El Prat bij de Spaanse stad. Een jaar eerder ging het om iets minder dan een half miljoen.

2 uur geleden
Ondernemersvertrouwen blijft negatief

DEN HAAG (ANP) - Nederlandse ondernemers blijven ook in het vierde kwartaal negatief gestemd. In vrijwel alle bedrijfstakken is het vertrouwen negatief, aldus het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) in samenwerking met de Kamer van Koophandel (KVK), het Economisch Instituut voor de Bouw (EIB) en de ondernemersorganisaties MKB-Nederland en VNO-NCW.

2 uur geleden