
Misverstand op Tholen: te water geraakte auto blijkt oefenwrak van de brandweer
THOLEN - Geen gedumpte auto maar een oefenwrak van de brandweer. Het politie-onderzoek naar de vondst van een te water geraakte auto in Tholen blijkt te berusten op een misverstand.Meerdere politie-eenheden gingen vanochtend rond 09.00 uur ter plekke nadat was gemeld dat bij de haven aan de Schelde-Rijnweg naast een steiger mogelijk een voertuig in het water zou liggen. De agenten stelden een onderzoek in en constateerden dat er inderdaad een auto te water lag.De assistentie werd ingeroepen van het Landelijk Team Onderwaterzoekingen (LTOZ) van de politie en die deed onderzoek met sonar. Omstreeks 12.15 uur meldde de politie dat bij nader onderzoek sprake bleek te zijn van een 'oefenwrak' van de brandweer. Feitelijk was er dus niets aan de hand. Het onderzoek kon na deze constatering dan ook direct worden stopgezet.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - Aan de Grote Nol bij Sint-Annaland is zaterdag een nieuw oorlogsmonument onthuld ter nagedachtenis aan drie Britse militairen die tachtig jaar geleden omkwamen tijdens een Duitse overval. Zestien familieleden van de omgekomen soldaten waren aanwezig bij de plechtigheid.
9 uur geledenTHOLEN - Concordia Tholen viert haar 140-jarig bestaan met meerdere optredens in het kader van dit jubileum. Van vrijdag 16 tot zaterdag 17 mei vindt er een muziekmarathon plaats waarbij er geprobeerd wordt om 24 uur lang aan één stuk door muziek wordt gespeeld.
1 dag geledenTHOLEN - De Stichting Anthonie Keldermans Concerten sluit op zaterdag 10 mei haar concertseizoen af met een bijzonder optreden van gitarist Fernando Riscado Cordas. Het laatste avondconcert vindt plaats in het Oude Stadhuis van Tholen en in het teken van Zuid-Amerikaanse muziek.
1 dag geledenTHOLEN - Precies honderd jaar na de geboorte van Marus Klippel werd afgelopen donderdag 't Huysje van Klippel geboren. Deze vakantiewoning aan de Kettingdijk in Tholen biedt een onderkomen aan mensen met een intensieve zorgvraag. De feestelijke opening werd verricht door Carolien Bierens en Hugo de Jonge.
2 dagen geledenTHOLEN - Het 4 mei Comité organiseert samen met de gemeente Tholen zondagavond de officiële herdenking in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Tijdens de plechtigheid houdt burgemeester Sijbers een toespraak en is er een kranslegging. Ook is er een Poolse delegatie aanwezig uit zusterstad Ilawa.
2 dagen geledenTHOLEN - Met de start van het nieuwe seizoen zijn de stranden in de gemeente Tholen sinds vandaag weer open voor recreatief zwemmen. Tot en met 30 september kunnen inwoners en toeristen terecht op meerdere officiële zwemlocaties. Een overzicht waar je op Tholen veilig kunt zwemmen én waar je op moet letten.
3 dagen geledenSINT-ANNALAND - De brandweer is woensdagavond ingezet voor een nacontrole bij een woning aan de Tienhoven in Sint-Annaland. De oorzaak van het probleem was vermoedelijk een inductiekookplaat.
3 dagen geleden