Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mission to Seafarers zamelt kerstpakketten in

Mission to Seafarers zamelt kerstpakketten in

VLISSINGEN - De Mission to Seafarers is begonnen met het inzamelen van spullen om kerstpakketten voor zeevarenden te kunnen samenstellen. Doel van de jaarlijkse kerstpakkettenactie is om zeevarenden die met kerstmis in de havens in Vlissingen-Oost verblijven een hart onder de riem te steken.

De situatie voor zeevarenden is nog steeds niet rooskleurig. Soms mogen of kunnen de zeelieden nog altijd niet van boord tijdens een havenbezoek. Sommige zeevarenden varen al jaren zonder één keer met Kerst thuis te zijn geweest. Gevoelens van hopenloosheid en eenzaamheid zijn voor hun gewoon, zeker in deze periode van het jaar. “Voor ons is het onvoorstelbaar om met Kerst niet bij onze dierbaren te kunnen zijn,” aldus de Mission to Seafarers. “Toch zijn de mensen op de schepen voor ons dagelijks leven enorm belangrijk. Rond 90 procent van alle goederen komt per schip naar ons toe. Daar staan wij normaal gesproken helemaal niet bij stil.” 

Kerst op zee

Doel van de Mission to Seafarers is om aan zo’n duizend zeelieden kerstpakketten uit te delen met allerlei gebruiksartikelen die tijdens de ‘Kerst op zee’ kunnen worden gebruikt, zoals kleding, handigheidjes en wat lekkers. Ook wordt eraan gedacht om telefoonkaarten tegen gereduceerde prijzen aan te bieden tijdens de kerstdagen. Vorig jaar was de kerstpakkettenactie een geweldig succes en hebben vrijwilligers van de Mission to Seafarers ongeveer 650 pakketten uitgedeeld aan de bemanningen van de schepen die kort voor of tijdens de Kerstdagen naar zee vertrokken. Zie voor meer informatie www.missiontoseafarers.nl.

Meer uit Vlissingen

Driedaags wijnfestijn in Lasloods Vlissingen

VLISSINGEN - In de Lasloods in Vlissingen vindt vrijdag, zaterdag en zondag het Wijnfeest plaats.

14 uur geleden
Feest op boulevard met ‘Langste mosseltafel van Zeeland’

VLISSINGEN - Met heerlijk zomers weer en veel animo was het donderdagavond feest op de Vlissingse boulevard. Het goededoeleninitiatief 'Langste mosseltafel van Zeeland' bracht vele mosselliefhebbers samen. Aan gezellig versierde lange tafels genoten zij van mosselen en steunden hiermee stichting ALS Zeeland.

19 uur geleden
Schade en files door kettingbotsing met drie auto’s op Sloebrug

VLISSINGEN - Drie auto's zijn donderdag aan het einde van de middag beschadigd geraakt bij een botsing op de Sloeweg in Vlissingen. Het ongeval veroorzaakte bij de Sloebrug files Vlissingen in. 

22 uur geleden
Fatbiker onderzocht na ongeval Adriaen Coortelaan in Vlissingen

VLISSINGEN - Een jongeman is donderdagavond laat medisch onderzocht na een ongeval met een fatbike in de Adriaen Coortelaan in Vlissingen. Behandeling in het ziekenhuis was niet nodig. 

22 uur geleden
Liefhebbers kunnen straks rondje met auto over Keizersbolwerk rijden

VLISSINGEN - Een ritje met de auto over Boulevard de Ruyter blijft in het seizoen verboden in de weekeinden en op feestdagen. Vanaf 2026 is een autorondje over het Keizersbolwerk wél mogelijk. 

1 dag geleden
Pieter Jan Mersie uit Vlissingen op kandidatenlijst ChristenUnie voor Tweede Kamer

VLISSINGEN - Pieter Jan Mersie, fractievoorzitter van ChristenUnie Vlissingen, staat op plek 41 op de CU-kandidatenlijst voor de komende Tweede Kamerverkiezingen. 

1 dag geleden
Opgeknapt sectorlicht alweer gretig op de kiek

VLISSINGEN - Het sectorlicht is teruggeplaatst op het Keizersbolwerk in Vlissingen en het rode, stalen bouwwerk kan meteen alweer op veel belangstelling rekenen.

2 dagen geleden