Miranda van de Pol: ‘Iedereen is enthousiast over de speeltuin, het is een echte aanwinst voor Tholen’
Miranda van de Pol is 29 jaar en heeft vier kinderen in de leeftijd van 8,6,4 en 2 jaar. “In het dagelijks leven ben ik fulltime moeder en binnenkort hoop ik te beginnen als vrijwilligster bij de allerleukste speeltuin van het eiland Tholen”, zegt ze enthousiast.
“Gemiddeld ga ik één keer per week naar de speeltuin”, zo vertelt Miranda die vlakbij de speeltuin woont. “De twee oudste kinderen mogen er zelf naartoe dus die gaan regelmatig samen of met vriendjes naar de speeltuin. Toen de scholen nog op de oude locatie zaten, fietsten wij elke dag langs de nog niet aangelegde speeltuin. We hebben hem dus elke dag op zien bouwen en dat was in een woord fantastisch! Er is prachtige groenvoorziening, het heeft rustige kleuren en veel uitdagende speeltoestellen voor groot en klein. De kinderen konden niet wachten tot dat hij open ging”, blikt ze terug. “Tijdens de allereerste informatiebijeenkomst in de Meulvliet mochten we wensen voor de speeltuin indienen. Een kabelbaan stond voor de meeste kinderen toch echt op nummer 1. Die is er gelukkig ook gekomen en is inderdaad ook nu nog het meest favoriete speeltoestel voor onze kinderen. De ouderwetse wipwap missen we alleen nog.” De kinderen hebben nu al leuke herinneringen aan de speeltuin. “Het leukste wat we hebben meegemaakt in de speeltuin is dat we papa kunstjes hebben geleerd op het koppelduikelrek”, zeggen ze. “De speeltuin is tenslotte van 0 tot 99 jaar”, zegt Miranda lachend. Ze draagt graag haar steentje bij door als vrijwilligster aan de slag te gaan.
“Iedereen is enthousiast over de speeltuin, het is een echte aanwinst voor Tholen. Voor de kinderen een leuke sportieve vrijetijdsbesteding en tegelijkertijd een sociale ontmoetingsplaats voor jong en oud!”
Meer uit Tholen
THOLEN - De gemeente Tholen sluit in februari 2026 de crisisnoodopvang aan de Molenvlietsedijk, omdat het COA voor alle bewoners nieuwe opvangplekken heeft gevonden. De opvang is sinds december 2022 in gebruik als tijdelijke noodopvanglocatie. De gemeente wilde hiermee voorkomen dat mensen in Ter Apel buiten moesten slapen.
5 uur geledenTHOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 5: september en oktober.
8 uur geledenSINT-ANNALAND - Het is nog geen oud en nieuw en toch is de plaatselijke jeugd al volop bezig met knalvuurwerk. Deze knallen vallen echter in het niet bij het geluid wat de 'Carbidboys Stalland' produceren met hun melkbussen. Routinematig staan ze in drie groepjes van vier op rij, de carbidbussen die deze middag knallen voor de drie goede doelen waar stichting Vrienden van Siem dit jaar geld voor inzamelt; Warm Nest en Pluszorg van AZ Zeno en Roparun team Vrienden van Siem. Vooraf hadden ze niet kunnen dromen dat het recordbedrag van 2024 geëvenaard zou worden, toch bleek niets minder waar. Er is maar liefst €10.850,- opgehaald.
1 dag geledenTHOLEN - Het KNMI heeft maandag code geel afgekondigd. Dit vanwege gladheid. "De gladheid kan plaatselijk en verraderlijk zijn", aldus het KNMI.
1 dag geledenTHOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 4: juli en augustus.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Wie in Sint-Annaland woont, weet het: het dorp wordt bewaakt door een houten reus. De Standerdmolen, de oudste molen van Zeeland, staat al ruim drie eeuwen met zijn poten in de Zeeuwse klei. Voor vrijwillig molenaar Julian de Jonge (53) ligt hij letterlijk om de hoek. "En toch blijft hij me elke keer pakken."
2 dagen geledenTHOLEN - Het jaar 2025 is bijna afgelopen. Daarom blikt de Thoolse Bode in zes artikelen terug op de meest bijzondere en meest gelezen verhalen van dit jaar. Vandaag deel 3: mei en juni.
2 dagen geleden