Miranda van de Pol: ‘Iedereen is enthousiast over de speeltuin, het is een echte aanwinst voor Tholen’
Miranda van de Pol is 29 jaar en heeft vier kinderen in de leeftijd van 8,6,4 en 2 jaar. “In het dagelijks leven ben ik fulltime moeder en binnenkort hoop ik te beginnen als vrijwilligster bij de allerleukste speeltuin van het eiland Tholen”, zegt ze enthousiast.
“Gemiddeld ga ik één keer per week naar de speeltuin”, zo vertelt Miranda die vlakbij de speeltuin woont. “De twee oudste kinderen mogen er zelf naartoe dus die gaan regelmatig samen of met vriendjes naar de speeltuin. Toen de scholen nog op de oude locatie zaten, fietsten wij elke dag langs de nog niet aangelegde speeltuin. We hebben hem dus elke dag op zien bouwen en dat was in een woord fantastisch! Er is prachtige groenvoorziening, het heeft rustige kleuren en veel uitdagende speeltoestellen voor groot en klein. De kinderen konden niet wachten tot dat hij open ging”, blikt ze terug. “Tijdens de allereerste informatiebijeenkomst in de Meulvliet mochten we wensen voor de speeltuin indienen. Een kabelbaan stond voor de meeste kinderen toch echt op nummer 1. Die is er gelukkig ook gekomen en is inderdaad ook nu nog het meest favoriete speeltoestel voor onze kinderen. De ouderwetse wipwap missen we alleen nog.” De kinderen hebben nu al leuke herinneringen aan de speeltuin. “Het leukste wat we hebben meegemaakt in de speeltuin is dat we papa kunstjes hebben geleerd op het koppelduikelrek”, zeggen ze. “De speeltuin is tenslotte van 0 tot 99 jaar”, zegt Miranda lachend. Ze draagt graag haar steentje bij door als vrijwilligster aan de slag te gaan.
“Iedereen is enthousiast over de speeltuin, het is een echte aanwinst voor Tholen. Voor de kinderen een leuke sportieve vrijetijdsbesteding en tegelijkertijd een sociale ontmoetingsplaats voor jong en oud!”
Meer uit Tholen
THOLEN - De Dodenherdenking bij de Vossemeersepoort in Tholen kon maandagavond rekenen op een brede belangstelling van jong en oud. Tijdens de plechtigheid stonden veel inwoners en bezoekers stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld.
5 uur geledenTHOLEN - Zwembad De Spetter gaat naar verwachting pas tussen 17 en 20 juni weer open. Eerder was de opening uitgesteld vanwege schade aan het tegelwerk, waardoor scherpe randen waren ontstaan. Beide gemeentelijke zwembaden zouden eigenlijk vandaag tegelijk openen.
9 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Wie de komende tijd bij de Slaakbrug komt, ziet iets opvallends. De onderkant van de brug lijkt ingepakt in folie. In de verte doet het denken aan een kunstwerk van Christo. Toch heeft de ingreep niets met kunst te maken. Volgens Rijkswaterstaat moet de folie voorkomen dat vogels tijdens werkzaamheden onder de brug gaan nestelen.
1 dag geledenTHOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.
1 dag geledenTHOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND- Aan de Wilhelminastraat is zaterdagavond een waterleiding gesprongen. Een onbekend aantal woningen kwam zonder water te zitten. Twee onderdelen van de leiding moesten vervangen worden om het probleem te verhelpen. Het is niet duidelijk waardoor de waterleiding geknapt is.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geleden