Miranda van de Pol: ‘Iedereen is enthousiast over de speeltuin, het is een echte aanwinst voor Tholen’
Miranda van de Pol is 29 jaar en heeft vier kinderen in de leeftijd van 8,6,4 en 2 jaar. “In het dagelijks leven ben ik fulltime moeder en binnenkort hoop ik te beginnen als vrijwilligster bij de allerleukste speeltuin van het eiland Tholen”, zegt ze enthousiast.
“Gemiddeld ga ik één keer per week naar de speeltuin”, zo vertelt Miranda die vlakbij de speeltuin woont. “De twee oudste kinderen mogen er zelf naartoe dus die gaan regelmatig samen of met vriendjes naar de speeltuin. Toen de scholen nog op de oude locatie zaten, fietsten wij elke dag langs de nog niet aangelegde speeltuin. We hebben hem dus elke dag op zien bouwen en dat was in een woord fantastisch! Er is prachtige groenvoorziening, het heeft rustige kleuren en veel uitdagende speeltoestellen voor groot en klein. De kinderen konden niet wachten tot dat hij open ging”, blikt ze terug. “Tijdens de allereerste informatiebijeenkomst in de Meulvliet mochten we wensen voor de speeltuin indienen. Een kabelbaan stond voor de meeste kinderen toch echt op nummer 1. Die is er gelukkig ook gekomen en is inderdaad ook nu nog het meest favoriete speeltoestel voor onze kinderen. De ouderwetse wipwap missen we alleen nog.” De kinderen hebben nu al leuke herinneringen aan de speeltuin. “Het leukste wat we hebben meegemaakt in de speeltuin is dat we papa kunstjes hebben geleerd op het koppelduikelrek”, zeggen ze. “De speeltuin is tenslotte van 0 tot 99 jaar”, zegt Miranda lachend. Ze draagt graag haar steentje bij door als vrijwilligster aan de slag te gaan.
“Iedereen is enthousiast over de speeltuin, het is een echte aanwinst voor Tholen. Voor de kinderen een leuke sportieve vrijetijdsbesteding en tegelijkertijd een sociale ontmoetingsplaats voor jong en oud!”
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Het bestuur van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland had vorige week woensdagmiddag de Streekdrachtgroep Tholen uitgenodigd in De Wimpel in Sint Philipsland. Ook de leden van andere vrouwenverenigingen in Sint Philipsland en Anna Jacobapolder hadden een uitnodiging gekregen.
1 uur geledenSINT-ANNALAND - Op de Plaatweg bij Sint-Annaland is woensdagmiddag een auto over de kop geslagen. Het voertuig kwam uiteindelijk weer op zijn wielen tot stilstand. De auto raakte zwaar beschadigd.
7 uur geledenSINT-ANNALAND - Na een roerig jaar met de diefstal van gouden Thoolse sieraden pakt streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland de draad weer op. De nieuwe wisseltentoonstelling 'Van schelpen tot bitcoin' gaat over geld, maar echte gouden munten zijn er niet te zien. Het museum heeft geleerd van de brute diefstal juni vorig jaar. Sindsdien is er hard gewerkt om de beveiliging op orde te brengen.
1 dag geleden[Advertorial] SINT-ANNALAND - Je bent ondernemer. Je draagt verantwoordelijkheid en maakt impact. Wil je ook meer betekenis geven aan je ondernemerschap? Schuif dan op dinsdagavond 12 mei om 18.00 uur aan bij Kwekerij Kaljouw in Sint-Annaland. Geniet met andere ondernemers van een heerlijk diner én verdiepende gesprekken. Het thema is 'Ondernemen met vrucht'.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Leo en Paulina Konijn zetten zich al jarenlang in om kinderen die het thuis moeilijk hebben een fijne vakantie te bezorgen. Als gastgezin voor Stichting Europa Kinderhulp vangen zij iedere zomer zogenoemde 'vakantiekinderen' op. Daarnaast bieden zij ook opvang via pleegzorg. Samen heeft het echtpaar zes kinderen en zeven kleinkinderen.
2 dagen geledenTHOLEN - Noëlle Schakenbos van gymnastiekvereniging Olympia Tholen heeft een zilveren medaille veroverd op de individuele regiofinale turen (pupil 3 niveau 7) in Sprang-Capelle. Een mooie afsluiting van het seizoen voor Noëlle.Ze begon haar finale op sprong. Een fijn onderdeel om op te beginnen en hier scoorde ze met beide sprongen (een overslag tot stand en een arabier tot kniezit) ook goed op. De scores van de andere finalisten lagen dicht bij elkaar. Door naar de brug, het moeilijkste onderdeel voor Noëlle. Inturnen ging nog niet helemaal lekker, maar tijdens de wedstrijd kon ze haar oefening goed doorturnen. Op dit toestel moest Noëlle iets inleveren qua punten op de andere meiden, maar dat maakte ze op het volgende toestel weer helemaal goed.
2 dagen geledenTHOLEN - De SGP draagt fractievoorzitter Kees Knulst voor als extra wethouder. Hij moet het college verder versterken. Uit het rapport van de verkenningsronde bleek dat de SGP, CU en VVD hun samenwerking zouden voortzetten. Ook werd de uitbreiding van het college met een vierde wethouder door de meeste fracties gerechtvaardigd geacht, gezien de omvang van de bestuurlijke opgaven die op tafel liggen.
3 dagen geleden