Miranda van de Pol: ‘Iedereen is enthousiast over de speeltuin, het is een echte aanwinst voor Tholen’
Miranda van de Pol is 29 jaar en heeft vier kinderen in de leeftijd van 8,6,4 en 2 jaar. “In het dagelijks leven ben ik fulltime moeder en binnenkort hoop ik te beginnen als vrijwilligster bij de allerleukste speeltuin van het eiland Tholen”, zegt ze enthousiast.
“Gemiddeld ga ik één keer per week naar de speeltuin”, zo vertelt Miranda die vlakbij de speeltuin woont. “De twee oudste kinderen mogen er zelf naartoe dus die gaan regelmatig samen of met vriendjes naar de speeltuin. Toen de scholen nog op de oude locatie zaten, fietsten wij elke dag langs de nog niet aangelegde speeltuin. We hebben hem dus elke dag op zien bouwen en dat was in een woord fantastisch! Er is prachtige groenvoorziening, het heeft rustige kleuren en veel uitdagende speeltoestellen voor groot en klein. De kinderen konden niet wachten tot dat hij open ging”, blikt ze terug. “Tijdens de allereerste informatiebijeenkomst in de Meulvliet mochten we wensen voor de speeltuin indienen. Een kabelbaan stond voor de meeste kinderen toch echt op nummer 1. Die is er gelukkig ook gekomen en is inderdaad ook nu nog het meest favoriete speeltoestel voor onze kinderen. De ouderwetse wipwap missen we alleen nog.” De kinderen hebben nu al leuke herinneringen aan de speeltuin. “Het leukste wat we hebben meegemaakt in de speeltuin is dat we papa kunstjes hebben geleerd op het koppelduikelrek”, zeggen ze. “De speeltuin is tenslotte van 0 tot 99 jaar”, zegt Miranda lachend. Ze draagt graag haar steentje bij door als vrijwilligster aan de slag te gaan.
“Iedereen is enthousiast over de speeltuin, het is een echte aanwinst voor Tholen. Voor de kinderen een leuke sportieve vrijetijdsbesteding en tegelijkertijd een sociale ontmoetingsplaats voor jong en oud!”
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Bij een pand op het industrieterrein Klaverveld in Oud-Vossemeer is woensdagmiddag een drugslab aangetroffen. De politie viel het pand binnen en heeft vier verdachten aangehouden.
15 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Hoe kun je het verleden van Sint-Maartensdijk op een speelse manier nieuw leven inblazen? Dolores Bijl vond het antwoord in Haas Teun. In de nieuwe wandelroute het Hazenpad vertelt dit fictieve personage de parels van het dorp, zodat de verhalen niet verloren gaan.
15 uur geleden[Advertorial] - Al meer dan vijftien jaar is het Brabantse Wal Festival een begrip in de gemeente Woensdrecht en ver daarbuiten. Na een succesvol jubileumjaar in 2025 heeft de organisatie opnieuw een gevarieerd programma samengesteld voor alle leeftijden, met dit jaar als nieuwe toevoeging het Bier- en Wijnfestijn.
18 uur geledenTHOLEN - Het college stelt dat de plaatsing van laadpunten op koers ligt en daarom geen extra maatregelen nodig zijn. Dat blijkt uit navraag van de voormalige fractie PvdA-GroenLinks, die al maanden aandacht vraagt voor de laadpunten in Tholen. Volgens Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof bereiken hen steeds nieuwe signalen dat de laadpalen tekortschieten. Na meerdere schriftelijke vragen geeft het college nu meer inzicht.
22 uur geledenTHOLEN - De nieuwe week van de zomertijd is vandaag guur van start gegaan. "Vanaf woensdag blijft het enkele dagen droog met meer zonneschijn, ook wordt het dan zachter", aldus meteoroloog Wouter van Bernebeek van Weeronline.
1 dag geledenTHOLEN - Tholense Boys is door de KNVB gestraft na ongeregeldheden tijdens de derby tegen WHS. Die wedstrijd ontspoorde begin maart toen een WHS-speler een supporter aanviel, naar eigen zeggen na herhaaldelijke racistische opmerkingen vanaf de zijlijn. De betreffende speler is niet gestraft.
1 dag geledenTHOLEN - De rechtbank in Middelburg heeft maandagmiddag drie mannen veroordeeld voor hun rol bij een explosie bij de woning van een politieagent in Tholen. De mannen kregen celstraffen van 12, 36 en 38 maanden. De hoofdverdachte, die de aanslag volgens de rechtbank organiseerde, kreeg een lagere straf dan het Openbaar Ministerie had geëist.
2 dagen geleden