Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Minder CNN-verslaggevers op pad wegens coronavirus

Minder CNN-verslaggevers op pad wegens coronavirus

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse nieuwszender CNN laat minder reporters reizen in verband met de uitbraak van het nieuwe coronavirus. Dat heeft CNN-baas Jeff Zucker maandag aan zijn staf laten weten, melden diverse media.

In de memo schrijft Zucker dat alleen de teamleden die onmisbaar zijn bij sport- en nieuwsevenementen zoals NBA-wedstrijden of de Democratische debatten nog mogen afreizen. Alle intercontinentale trips zouden door hemzelf moeten worden goedgekeurd.

"Een aantal van deze protocollen komt misschien ongelegen, maar ze zijn ingesteld als voorzorgmaatregel om jullie allemaal veilig te houden. Niets is belangrijker dan jullie gezondheid", aldus Zucker in de bedrijfscommunicatie. "Het is niet duidelijk hoelang deze restricties blijven gelden, maar we zullen jullie geregeld op de hoogte houden."

Meer uit Buitenland

Finland: bestand en veiligheidsgaranties belangrijkst bij overleg

HELSINKI (AP/RTR) - De Finse premier Petteri Orpo zegt dat een staakt-het-vuren en veiligheidsgaranties de belangrijkste onderwerpen zijn bij het overleg met de Amerikaanse president Donald Trump in het Witte Huis. Die ontvangt later op maandag de Oekraïense president Volodymyr Zelensky, de Finse president Alexander Stubb en andere Europese leiders.

1 uur geleden
Joe Caroff, ontwerper van iconisch 007-logo, overleden

NEW YORK (ANP) - Joe Caroff, een van de bekendste designers van Hollywood, is op 103-jarige leeftijd overleden. The Hollywood Reporter meldt dat hij is gestorven in een hospice in New York. Caroff ontwierp begin jaren 60 het wereldberoemde 007-logo, dat nog steeds wordt gebruikt voor de James Bondfilms.

2 uur geleden
Zelensky in Washington aangekomen

WASHINGTON (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky is al in Washington aangekomen. Dat meldt hij op X. Hij spreekt maandag met de Amerikaanse president Donald Trump en andere Europese leiders over een mogelijk einde aan de oorlog met Rusland.

5 uur geleden
Trump: herovering Krim en NAVO-lidmaatschap geen optie Oekraïne

WASHINGTON (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky kan de oorlog met Rusland "bijna onmiddellijk" beëindigen als hij dat wil, als hij afziet van de herovering van de Krim en een NAVO-lidmaatschap voor Oekraïne. Dat schrijft de Amerikaanse president Donald Trump op zijn platform Truth Social.

5 uur geleden
Orkaan Erin nadert Bahama's en dreigt in kracht toe te nemen

MIAMI (ANP/AFP) - Orkaan Erin neemt de komende dagen waarschijnlijk weer in kracht toe nu hij de Bahama's nadert. Het Caribisch gebied wordt al geteisterd door harde wind en zware regenval, die mogelijk tot overstromingen en aardverschuivingen leiden, waarschuwt de Amerikaanse weerdienst.

12 uur geleden
Meer dan 200.000 betogers in Tel Aviv eisen einde Gaza-oorlog

TEL AVIV (ANP/AFP) - In Tel Aviv hebben meer dan 200.000 Israëliërs gedemonstreerd om een akkoord voor de gijzelaars in de Gazastrook en een einde aan de oorlog in Gaza te eisen. Eerder op de dag waren er verspreid door Israël al stakingen en protesten, onder meer met wegblokkades. Ruim dertig mensen werden aangehouden. In Jeruzalem werd het waterkanon ingezet tegen demonstranten.

13 uur geleden
VS verstrekken geen visa meer aan mensen uit Gaza

WASHINGTON (ANP) - De Verenigde Staten hebben de toegang via bezoekersvisa voor personen uit de Gazastrook tot nader order stopgezet, aldus de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio. Sommige organisaties die betrokken zijn bij het verkrijgen van de visa zouden nauwe banden hebben met de Palestijnse beweging Hamas, volgens Washington een terroristische organisatie.

14 uur geleden