Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

‘Mijn ouders hebben bewust voor een openbare basisschool gekozen’

‘Mijn ouders hebben bewust voor een openbare basisschool gekozen’

Mees Fase zit in groep 8 van De Casembrood in Sint Annaland. Hij heeft het erg naar zijn zin op school. “Het is leuk dat er zoveel verschillende soorten kinderen op school zitten. Ook qua geloof. We leren veel van elkaar en ik vind het ook gewoon interessant om de verhalen te horen van bijvoorbeeld de twee Islamitische kinderen uit mij klas.”

“Mijn vader is Protestants, maar gaat niet naar de kerk hoor. Mijn moeder is niet gelovig. Hoewel deze basisschool dicht bij huis is, hebben mijn ouders wel bewust voor een openbare basisschool gekozen. Daar ben ik wel blij om. Je leert er veel van. Gewoon hoe het bij iemandanders thuis gaat, wat ze geloven, maar ook hoe ze sommige dingen doen. Ik vind het ook interessant om te horen over andere landen enzo. Bijvoorbeeld bij aardrijkskunde.” Mees heeft een hele fijne klas en ook is hij blij met meester Anko. “We zijn echt een grote, leuke groep geworden. Een paar jaar geleden had je meer kleine groepjes vrienden en vriendinnen, maar nu zijn we veel hechter. Dat is wel echt leuk. Ik denk wel dat dat komt, omdat de meesters en juffen dat ook belangrijk vinden. En je wordt natuurlijk wat ouder, dan leer je dat het met iedereen leuk kan zijn en hoe je met elkaar omgaat. Juist als je misschien niet hetzelfde bent of denk”, zo legt Mees uit. Mees gaat na de zomervakantie naar het Juvenaat in Bergen op Zoom. “Dat zal vast wel wennen zijn, maar ik heb er ook echt heel veel zin in. Hoe dan ook heb ik hier op school een hele leuke tijd gehad.” 

Meer uit Tholen

Gemeenteraad beveelt burgemeester Marleen Sijbers aan voor herbenoeming

THOLEN - De gemeenteraad heeft donderdagavond burgemeester Marleen Sijbers (60) aanbevolen voor herbenoeming. Daarmee wordt zij voorgedragen voor een tweede ambtstermijn. Sijbers werd zes jaar geleden benoemd als burgemeester van Tholen en zit nu in het laatste jaar van haar eerste termijn.

12 uur geleden
Toneelclub Poortvliet legt de laatste hand aan nieuwe voorstelling

POORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.

18 uur geleden
Anton Geluk volgt David Hage op als directeur van Alvantho: ‘Ik voel me vereerd’

SINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.

23 uur geleden
Schade maar geen gewonden bij botsing tussen twee auto’s op de Postweg

THOLEN - Op de Postweg bij Tholen is dinsdagavond schade ontstaan bij een aanrijding tussen twee auto's. Beide voertuigen kwamen om onbekende reden met elkaar in botsing. Er zijn geen gewonden gevallen.

1 dag geleden
Gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen vrij in reserves: ‘Ga er terughoudend mee om’

THOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.

1 dag geleden
Bram Akkermans: ‘Ik was wel naïef toen ik besloot fulltime voor mijn Lego-onderneming te gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.

1 dag geleden
Bestelbus rijdt midden in de nacht sloot in langs de N659 bij Tholen

THOLEN - Een bestelbus is in de nacht van dinsdag op woensdag in een sloot langs de N659 bij Tholen terechtgekomen. Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen.

2 dagen geleden