Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

‘Mijn advies voor in de tuin: Koop niet alles, maar huur’

‘Mijn advies voor in de tuin: Koop niet alles, maar huur’

SEROOSKERKE - Doordat iedereen door de coronacrisis veel meer tijd in en om het huis moet doorbrengen, wordt er meer geklust dan normaal. Nu is er tijd voor die klusjes die altijd bleven liggen, om de tuin eens goed onder handen te nemen of om dat plan dat je altijd al had te realiseren. Marinus Passenier van de Hubo in Serooskerke denkt mee en geeft elke week een tip.

Mensen met groene vingers leven op in de lente. Zij kunnen aan de slag in hun borders, hun vijvers weer zomerklaar maken, de groene aanslag op hun terrassen schoonmaken en natuurlijk hun gazon onder handen nemen. Je krijgt alleen niet je hele tuin op orde met een schepje, hark en gieter. “Soms heb je grote machines nodig, zoals een trilplaat, tuinfrees of een verticuteermachine, om het gras wat lucht te geven”, zegt Marinus Passenier. “Die hoef je niet per se te kopen voor die één of twee keer per jaar dat je ze gebruikt. Huren is dan veel voordeliger.”

Verzekerd

Naast dat je geld bespaart ben je ook verzekerd van goed gereedschap. “Hubo werkt om die reden dan ook samen met Boels. Dan ben je verzekerd van professioneel gereedschap voor een prima huurprijs."

Wie niet precies weet hoe een apparaat werkt, krijgt bovendien duidelijke uitleg van een medewerker en krijgt een gebruiksaanwijzing mee naar huis.

Omslag

Passenier merkt een omslag in het denken van mensen. Net als dat steeds meer mensen open staan om een auto te delen, komen ze vaker langs om gereedschap te huren. “Het is ook duurzamer dan dat je alles maar koopt. Mijn advies als je iets niet elke week nodig hebt: Koop niet, maar huur.”

Meer uit Beveland

Spoedhulp bij medische noodsituatie in Colijnsplaat

COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.

4 dagen geleden
Bijgebouw in Goes in brand: Brandweer snel ter plaatse

GOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.

5 dagen geleden
Structureel meer geld voor Stichting Musea de Bevelanden

GOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.

1 week geleden
Vuurwerkoverlast: meld het!

GOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.

1 week geleden
Goese Filmdagen zetten Italiaanse cinema in de schijnwerpers

GOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.

1 week geleden
Kledingwinkel Deeltwee deelt royale cheques uit aan goede doelen

GOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro. 

1 week geleden
Borsele start campagne voor energiezuiniger wonen

Borsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.

1 week geleden