Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Miedema in Engeland genomineerd voor prijs beste voetbalster

Miedema in Engeland genomineerd voor prijs beste voetbalster

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema maakt in Engeland kans om voetbalster van het jaar te worden. Supporters kunnen vanaf nu stemmen op de 25-jarige spits van Arsenal, van wie vrijdag bekend werd dat ze ondanks interesse van veel clubs haar aflopende contract in Londen heeft verlengd. Bij de verkiezing van spelersvakbond PFA heeft ze concurrentie van vijf voetbalsters, onder wie ploeggenote Beth Mead en spits Sam Kerr van kampioen Chelsea.

Miedema eindigde met Arsenal dit seizoen 1 punt achter Chelsea als tweede in de competitie. De spits werd in 2019 al door haar collega's gekozen tot speelster van het jaar in Engeland. Virgil van Dijk kreeg die prijs toen bij de mannen. In 2020 bleef het voor Miedema bij een nominatie.

Bij de mannen maken Conor Gallagher (Crystal Palace), Declan Rice (West Ham United), de Liverpool-spelers Mohamed Salah en Trent Alexander-Arnold en Kevin De Bruyne en Phil Foden van koploper Manchester City kans op deze prijs. City verdedigt zondag in de laatste speelronde van de Premier League een voorsprong van 1 punt op achtervolger Liverpool.

Meer uit Voetbal

Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

11 minuten geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

32 minuten geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemeniƫ heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

9 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

12 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

12 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

14 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

14 uur geleden