Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Midzomernachtmarkt met vuurwerk

Midzomernachtmarkt met vuurwerk

VLISSINGEN - De jaarlijkse Midzomernachtmarkt wordt dit jaar gehouden op vrijdag 4 augustus. Over de gehele lengte van de boulevard staan dan zo’n driehonderd kramen met voor ieder wat wils. 

“Het wordt weer een zeer diverse markt,” weet Helena Schets-van Noort van Speciale Markten Zuid-West Nederland. “Het is eigenlijk teveel om op te noemen: woningdecoratie, schoonmaakspullen, snoep, drop en natuurlijk nootjes. Er zijn ook veel sieraden te koop, zelfgemaakte sieraden zijn momenteel echt helemaal hip. En er is van alles te eten en te drinken: Surinaams, Indonesisch en uiteraard hamburgers en patat.” Standwerkers worden er ook verwacht. “Er zullen er in ieder geval komen, ook uit België. Maar die beslissen meestal pas op het laatste moment, dus ik weet nu nog niet welke er precies komen.”

Vermaak en vuurwerk
Muziek is er van de Louisiana Rhythm Boys en speciaal voor kinderen komt Esmeralda de Balonnenkoningin. “Het heeft dit jaar wel wat meer voorbereidingstijd gekost dan anders,” vertelt Schets-van Noort. “Er waren dit jaar ontzettend veel extra veiligheidsmaatregelen, ik denk omdat Rescue Zeeland er vlak achterna komt. Maar het is allemaal goed gekomen en de terrassen van de horeca op de boulevard doen vrolijk mee.” Traditiegetrouw wordt de Midzomernachtmarkt om 0.30 uur afgesloten met een spectaculair vuurwerk vanaf zee. Het vuurwerk is vanaf de hele boulevard te bewonderen.

Meer uit Vlissingen

Caravan volledig uitgebrand op Commandoweg in Vlissingen

VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.

4 maanden geleden
Samenwerken aan De Machinewerf; 150 nieuwe woningen in Scheldekwartier

VLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector. 

4 maanden geleden
Politie waarschuwt voor oplichters die zich voordoen als agent en bankmedewerker

VLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.

4 maanden geleden
Automobilist rijdt door na botsing met fietser in Oost-Souburg; politie vraagt burgers om meer informatie

OOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.

4 maanden geleden
Voetganger aangereden op kruising President Rooseveltlaan

VLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.

4 maanden geleden
Inloophuis de Ontmoeting vrijdagmiddag open

OOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.

4 maanden geleden
Man met vuurwapen en drugs op zak aangehouden na twee mislukte vluchtpogingen

VLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.

4 maanden geleden