Middenvelder Rosario met aanvoerdersband terug bij PSV
EINDHOVEN (ANP) - PSV treedt met middenvelder Pablo Rosario aan in de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen (aanvang: 16.45 uur). Hij begon vorig weekeinde in het gewonnen duel met FC Groningen (1-0) als reserve en viel na de rust in.
Rosario draagt tegen de Friese ploeg de aanvoerdersband. Hij neemt die rol over van verdediger Denzel Dumfries, die geschorst is. Ook Mohamed Ihattaren en Timo Baumgartl zijn er niet bij tegen Heerenveen. Beiden hebben lichte blessureklachten en zitten daarom niet bij de selectie.
In de Eindhovense achterhoede neemt Jordan Teze de plaats van Dumfries over. Het centrum bestaat uit Nick Viergever en Olivier Boscagli.
Nummer 2 PSV moet winnen van de middenmoter om de marge met nummer 3 AZ te herstellen. De Alkmaarse club won zaterdag met 3-1 bij RKC Waalwijk en heeft nu evenveel punten als de Brabantse club. De nummer 2 van de Eredivisie mag komend seizoen meedoen aan de voorronde van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).
4 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.
8 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
18 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
22 uur geleden