Middenvelder Draxler tekent bij PSG tot medio 2024 bij
PARIJS (ANP) - Middenvelder Julian Draxler (27) heeft zijn contract bij Paris Saint-Germain met drie jaar verlengd. De Duitse international tekende bij de Franse topclub tot medio 2024 bij. Hij speelt sinds januari 2017 voor PSG.
Draxler kwam tot dusver in 172 wedstrijden van de Franse titelhouder in actie. De oud-speler van Schalke 04 en VfL Wolfsburg won tien prijzen met PSG. Dit seizoen kunnen er nog twee bij komen.
PSG treedt woensdag in de finale van het Franse bekertoernooi aan tegen AS Monaco. Zondag valt de beslissing in de competitie. Met nog één speelronde te gaan, heeft de club uit Parijs 1 punt minder dan koploper Lille. PSG speelt uit tegen het laag geklasseerde Stade Brest en Lille gaat op bezoek bij middenmoter Angers.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
8 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.
10 uur geleden