 
                    Messi krijgt boete van 600 euro voor eerbetoon aan Maradona
MADRID (ANP/RTR) - De Spaanse voetbalbond heeft geen clementie getoond voor het eerbetoon van Lionel Messi aan zijn vorige week overleden landgenoot Diego Maradona. De sterspeler van FC Barcelona trok zondag na zijn doelpunt in de thuiswedstrijd tegen Osasuna (4-0) zijn shirt uit waarna hij het tricot met nummer 10 liet zien dat Maradona droeg in zijn jaartje bij Newell's Old Boys in 1993. Barcelona plukte bij die Argentijnse club Messi op 13-jarige leeftijd weg.
Messi kreeg de gele kaart voor zijn laatste groet aan Maradona. De aanvoerder van Barcelona ontving uit de hele wereld veel waardering en bijval voor zijn actie, maar de Spaanse bond bleek onverbiddelijk. "We hebben begrip voor dit eerbetoon, maar volgens de regels moet een speler bestraft worden als hij zijn shirt uittrekt bij het vieren van een doelpunt, ongeacht het motief."
Meer uit Voetbal
NYON (ANP/DPA) - De Champions League-finale lijkt in 2028 opnieuw te worden gespeeld in de Allianz Arena van Bayern München. Geen enkel ander stadion heeft zich voor de deadline van eerder deze maand gemeld als geschikte kandidaat, meldt de Europese voetbalbond UEFA. De Champions League-finale van dit jaar tussen Paris Saint-Germain en Internazionale (5-0) was ook al in München.
36 minuten geledenISTANBUL (ANP/AFP) - De Turkse voetbalbond heeft 149 scheidsrechters geschorst die worden verdacht van illegaal gokken. Ze moeten acht tot twaalf maanden toekijken, heeft de tuchtcommissie van de bond TFF besloten. Naar drie anderen loopt nog een onderzoek.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil niet zeggen of zijn aanvoerder Sem Steijn tegen FC Volendam terugkeert in de basis. "Hij zit in de selectie", zei een glimlachende Van Persie bij de persconferentie in De Kuip in aanloop naar de wedstrijd van zaterdag tussen Feyenoord en FC Volendam.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ moet het ook in het uitduel met Sparta Rotterdam zondag nog doen zonder aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder kan na zijn voetblessure weer bijna met de groep meetrainen, maar is nog niet wedstrijdfit. Dat zegt trainer Maarten Martens op de website van de Alkmaarders.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona ontvangt volgende week vrijdag tijdens een open training voor het eerst weer fans in het verbouwde stadion Camp Nou. Er worden zo'n 23.000 mensen verwacht tijdens de "operationele test" voor de uiteindelijke echte heropening. De bouwwerkzaamheden begonnen ruim twee jaar geleden en liepen veel vertraging op.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Ryan Gravenberch is dicht bij zijn rentree bij het kwakkelende Liverpool. De international van het Nederlands elftal miste de afgelopen drie wedstrijden, maar heeft weer meegetraind en lijkt zaterdag te kunnen spelen tegen Aston Villa. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag tijdens zijn voorbeschouwende persconferentie.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in een aantrekkelijk duel FC Groningen uitgeschakeld in het toernooi om de KNVB-beker. De ploeg van trainer Maurice Steijn won met 5-2 op Het Kasteel.
17 uur geleden 
             
                             
                             
                             
                             
                             
                            