Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi hoopt in toekomst op andere rol bij Barcelona

Messi hoopt in toekomst op andere rol bij Barcelona

MADRID (ANP) - Lionel Messi hoopt ooit terug te keren in een functie bij FC Barcelona. In een interview met de krant Sport zegt de Argentijnse voetbalvedette dat hij, wanneer zijn verblijf bij Paris Saint-Germain erop zit, zich met zijn gezin weer in Barcelona zal vestigen. "Dat is wat mijn vrouw wil en wat ik wil. Ik weet niet wanneer mijn contract bij Paris Saint-Germain eindigt, maar daarna keren we terug."

Messi verliet afgelopen zomer na ruim twintig jaar de club waar hij, mede dankzij 672 doelpunten, een wereldster werd. Hij tekende bij PSG voor twee jaar zonder dat Barcelona een transfersom ontving voor de speler wiens contract was afgelopen. Messi zegt in hetzelfde interview dat hem nooit is gevraagd desnoods gratis te blijven voetballen voor de club die mede door zijn salaris in grote financiële problemen is beland. "Niemand heeft me gevraagd om kosteloos te blijven voetballen voor Barcelona. Ik heb alles gedaan om te kunnen blijven. Mij werd gesmeekt genoegen te nemen met de helft van mijn salaris. Dat heb ik zonder te mekkeren gedaan."

Messi voelt zich slecht behandeld door voorzitter Joan Laporta. "Het had me goed gedaan als Messi op het laatste moment had gezegd dat hij gratis voor ons zou blijven voetballen", verklaarde Laporta onlangs bij radiozender RAC1. Messi zegt dat die suggestie hem pijn heeft gedaan. " We waren bereid de club nog meer tegemoet te komen. Zo graag wilden we in Barcelona blijven."

Messi maakt zich in de toekomst graag weer verdienstelijk voor Barcelona. "Ik heb altijd gezegd dat ik de club wil blijven helpen, in een rol als technisch directeur bijvoorbeeld. Barcelona is de club waarvan ik houd." Ondanks de sportieve crisis, die vorige week leidde tot het ontslag van trainer Ronald Koeman, ziet Messi de toekomst positief. "Het is een goede ploeg en Barcelona zal altijd tot de beste clubs van de wereld behoren", meent de 34-jarige Argentijn.

Meer uit Voetbal

Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

2 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

2 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

2 uur geleden
Til lijkt na maand afwezigheid tegen Telstar rentree te maken

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.

2 uur geleden
Trainer Valverde verlaat Athletic Club na tien seizoenen

BILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.

3 uur geleden
Ajax-coach García wil zijn elftal in De Kuip met moed zien spelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.

3 uur geleden
Liverpool tegen Brighton zonder geblesseerde aanvaller Salah

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.

4 uur geleden