Messi en Neymar terug in selectie PSG voor start Champions League
PARIJS (ANP) - Lionel Messi en Neymar keren terug in de selectie van Paris Saint-Germain, voor de eerste groepswedstrijd in de Champions League tegen Club Brugge. De twee vedettes ontbraken afgelopen zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Clermont Foot, omdat ze toen pas net terug in Parijs waren na interlandverplichtingen met hun nationale ploegen. Ook de Argentijnen Ángel Di María en Leandro Paredes deden daarom niet mee tegen Clermont Foot. PSG boekte ook zonder die Zuid-Amerikanen een overtuigende zege (4-0).
Trainer Mauricio Pochettino kan woensdag in België tegen Club Brugge wel een beroep doen op Messi, Neymar en Paredes. Di María ontbreekt in het Jan Breydelstadion vanwege een schorsing, net als Idrissa Gueye. Zij kregen vorig seizoen rood in de halve finale van de Champions League tegen Manchester City en zijn geschorst. Marco Verratti, Sergio Ramos en Layvin Kurzawa ontbreken vanwege fysieke problemen in de selectie van Pochettino. Georginio Wijnaldum behoort wel tot de groep van 22 spelers.
Messi debuteerde vlak voor de interlandperiode bij PSG, als invaller in het gewonnen competitieduel met Stade Reims. De Argentijn kan in Brugge zijn eerste Europese speelminuten maken voor de Franse club.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.
2 uur geledenKERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
6 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
19 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
19 uur geleden