Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi en Neymar terug in selectie PSG voor start Champions League

Messi en Neymar terug in selectie PSG voor start Champions League

PARIJS (ANP) - Lionel Messi en Neymar keren terug in de selectie van Paris Saint-Germain, voor de eerste groepswedstrijd in de Champions League tegen Club Brugge. De twee vedettes ontbraken afgelopen zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Clermont Foot, omdat ze toen pas net terug in Parijs waren na interlandverplichtingen met hun nationale ploegen. Ook de Argentijnen Ángel Di María en Leandro Paredes deden daarom niet mee tegen Clermont Foot. PSG boekte ook zonder die Zuid-Amerikanen een overtuigende zege (4-0).

Trainer Mauricio Pochettino kan woensdag in België tegen Club Brugge wel een beroep doen op Messi, Neymar en Paredes. Di María ontbreekt in het Jan Breydelstadion vanwege een schorsing, net als Idrissa Gueye. Zij kregen vorig seizoen rood in de halve finale van de Champions League tegen Manchester City en zijn geschorst. Marco Verratti, Sergio Ramos en Layvin Kurzawa ontbreken vanwege fysieke problemen in de selectie van Pochettino. Georginio Wijnaldum behoort wel tot de groep van 22 spelers.

Messi debuteerde vlak voor de interlandperiode bij PSG, als invaller in het gewonnen competitieduel met Stade Reims. De Argentijn kan in Brugge zijn eerste Europese speelminuten maken voor de Franse club.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

8 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

8 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

8 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

8 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

8 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

14 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

20 uur geleden