Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Messi brengt Argentinië met zege dicht bij recordreeks Italië

Messi brengt Argentinië met zege dicht bij recordreeks Italië

HARRISON (ANP) - Lionel Messi heeft in een oefenwedstrijd van Argentinië met Jamaica zijn honderdste overwinning met het nationale elftal gehaald. De Argentijnen wonnen in New Jersey in de VS met 3-0 mede dankzij twee doelpunten van de vedette van Paris Saint-Germain.

Messi kwam door zijn twee doelpunten in de tweede helft op 90 treffers voor Argentinië in 164 wedstrijden. De ploeg van bondscoach Lionel Scaloni is nu sinds 2019 35 wedstrijden op rij ongeslagen. Dat zijn er maar twee minder dan de recordreeks van Italië van 37 wedstrijden op rij zonder nederlaag.

Scaloni had Messi aanvankelijk rust gegeven tegen Jamaica. Voormalig Ajacied Nicolás Tagliafico begon wel in de basis en Lisandro Martínez viel in de tweede helft in. Julián Álvarez had de Argentijnen al in de 13e minuut op voorsprong gebracht. Messi kwam in de tweede helft in het veld en was in de slotfase in de 86e en 89e minuut trefzeker, de tweede uit een vrije trap. De sterspeler had afgelopen weekend ook al twee keer gescoord tegen Honduras.

Bondscoach Scaloni heeft voor het WK zekerheid gekregen over zijn toekomst bij het Argentijnse elftal. Zijn contract is verlengd tot het WK van 2026. "Met trots kan ik melden dat we de continuïteit van Lionel Scaloni als coach van Argentinië hebben geregeld tot het WK 2026", meldde voorzitter Claudio Tapia van de Argentijnse voetbalbond AFF via Twitter.

Scaloni volgde in 2018 Jorge Sampaoli op als bondscoach. Hij leidde Argentinië in 2021 naar de zege in de Copa América.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax geven zege uit handen bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben een zege uit handen gegeven in de uitwedstrijd tegen PSV. De landskampioen verspeelde in de slotfase een voorsprong van 1-3 (3-3).

51 minuten geleden
Liverpool ontsnapt in blessuretijd bij Palace en pakt koppositie

LONDEN (ANP) - Liverpool is het gelukt om de koppositie in de Premier League te pakken. De ploeg, waar Ryan Gravenberch en Virgil van Dijk in de basis stonden, won nipt met 2-1 op bezoek bij Crystal Palace.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-directeur Frank Kales (81) overleden

AMSTERDAM (ANP) - Voormalig algemeen directeur van Ajax Frank Kales is overleden. Dat heeft de Amsterdamse club bekendgemaakt. Kales werd 81 jaar oud.

5 uur geleden
Ajax in shirts zonder namen om onlinehaatberichten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax voert actie tegen haatberichten op social media. De club speelt daarom zaterdag met shirts zonder namen erop. Ook de vrouwen van Ajax doen mee met de actie.

6 uur geleden
Juventus na winst op Napoli voorlopig aan kop in Serie A

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in ieder geval voor een dag de koppositie in de Serie A van Internazionale overgenomen. De ploeg uit Turijn had in de topper tegen Napoli genoeg aan een doelpunt van Federico Gatti: 1-0.

17 uur geleden
FC Twente maakt tegen Excelsior 0-2-achterstand ongedaan en wint

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft in de Eredivisie de tiende zege van het seizoen behaald. Excelsior werd met 4-2 verslagen, na een 2-0-achterstand. Kantelpunt was een rode kaart voor Excelsior-verdediger Arthur Zagré na 25 minuten.

18 uur geleden
Voetballer Hakimi oog in oog met vermeend verkrachtingsslachtoffer

PARIJS (ANP/AFP) - De Marokkaanse voetbalinternational Achraf Hakimi heeft in de rechtbank de vrouw getroffen die hem beschuldigt van verkrachting. Dat heeft het parket van Nanterre bevestigd aan persbureau AFP.

22 uur geleden