Memphis bevestigt vertrek bij Lyon maar weet nieuwe club nog niet
LYON (ANP) - Memphis Depay heeft in een interview met de Franse krant L'Équipe zijn vertrek bij Olympique Lyon bevestigd. De aanvoerder van Lyon speelt zondag dus zijn laatste duel in dienst van de Franse topclub. De 27-jarige Depay is er naar eigen zeggen nog niet uit waar zijn toekomst ligt, al wordt zijn naam al enige tijd aan FC Barcelona gelinkt.
"Het klopt dat Barcelona interesse heeft, maar er zijn ook andere clubs in de race. Ik heb op dit moment nog geen besluit genomen over mijn toekomst. Ik heb daar wat tijd voor nodig en dan kies ik mijn volgende club. Ik wil me eerst concentreren op het EK", aldus de aanvaller van Oranje.
Depay werd in 2017 door Lyon overgenomen van Manchester United. Ondanks dat de Franse titel uitbleef, kan Depay terugkijken op een succesvolle periode. "Ik ben hier een man geworden en ik kijk terug op een geweldige tijd. Ik heb herinneringen gemaakt die ik de rest van mijn leven bij me zal dragen. Dit was mijn thuis."
Barcelona
Volgens Spaanse media staat Depay op het punt te gaan tekenen bij FC Barcelona, waar Ronald Koeman trainer is. "Ik ben nu transfervrij, dus de onderhandelingen zullen niet al te moeilijk zijn", aldus Depay, die onlangs afscheid nam van zijn management SEG. "Mijn moeder zou het nog kunnen."
Nummer 4 Lyon neemt het in de laatste speelronde van Ligue 1 op tegen OGC Nice. De achterstand op nummer 3 Monaco, dat op een plek staat die recht geeft op deelname aan de voorronden van de Champions League, bedraagt 1 punt.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
7 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
7 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
14 uur geleden