Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Memphis bevestigt vertrek bij Lyon maar weet nieuwe club nog niet

Memphis bevestigt vertrek bij Lyon maar weet nieuwe club nog niet

LYON (ANP) - Memphis Depay heeft in een interview met de Franse krant L'Équipe zijn vertrek bij Olympique Lyon bevestigd. De aanvoerder van Lyon speelt zondag dus zijn laatste duel in dienst van de Franse topclub. De 27-jarige Depay is er naar eigen zeggen nog niet uit waar zijn toekomst ligt, al wordt zijn naam al enige tijd aan FC Barcelona gelinkt.

"Het klopt dat Barcelona interesse heeft, maar er zijn ook andere clubs in de race. Ik heb op dit moment nog geen besluit genomen over mijn toekomst. Ik heb daar wat tijd voor nodig en dan kies ik mijn volgende club. Ik wil me eerst concentreren op het EK", aldus de aanvaller van Oranje.

Depay werd in 2017 door Lyon overgenomen van Manchester United. Ondanks dat de Franse titel uitbleef, kan Depay terugkijken op een succesvolle periode. "Ik ben hier een man geworden en ik kijk terug op een geweldige tijd. Ik heb herinneringen gemaakt die ik de rest van mijn leven bij me zal dragen. Dit was mijn thuis."

Barcelona

Volgens Spaanse media staat Depay op het punt te gaan tekenen bij FC Barcelona, waar Ronald Koeman trainer is. "Ik ben nu transfervrij, dus de onderhandelingen zullen niet al te moeilijk zijn", aldus Depay, die onlangs afscheid nam van zijn management SEG. "Mijn moeder zou het nog kunnen."

Nummer 4 Lyon neemt het in de laatste speelronde van Ligue 1 op tegen OGC Nice. De achterstand op nummer 3 Monaco, dat op een plek staat die recht geeft op deelname aan de voorronden van de Champions League, bedraagt 1 punt.

Meer uit Voetbal

Ajax-speler Bounida krijgt eerste uitnodiging voor Marokko

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.

2 uur geleden
Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

14 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

16 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

17 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

19 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

19 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

20 uur geleden