Memphis bevestigt vertrek bij Lyon maar weet nieuwe club nog niet
LYON (ANP) - Memphis Depay heeft in een interview met de Franse krant L'Équipe zijn vertrek bij Olympique Lyon bevestigd. De aanvoerder van Lyon speelt zondag dus zijn laatste duel in dienst van de Franse topclub. De 27-jarige Depay is er naar eigen zeggen nog niet uit waar zijn toekomst ligt, al wordt zijn naam al enige tijd aan FC Barcelona gelinkt.
"Het klopt dat Barcelona interesse heeft, maar er zijn ook andere clubs in de race. Ik heb op dit moment nog geen besluit genomen over mijn toekomst. Ik heb daar wat tijd voor nodig en dan kies ik mijn volgende club. Ik wil me eerst concentreren op het EK", aldus de aanvaller van Oranje.
Depay werd in 2017 door Lyon overgenomen van Manchester United. Ondanks dat de Franse titel uitbleef, kan Depay terugkijken op een succesvolle periode. "Ik ben hier een man geworden en ik kijk terug op een geweldige tijd. Ik heb herinneringen gemaakt die ik de rest van mijn leven bij me zal dragen. Dit was mijn thuis."
Barcelona
Volgens Spaanse media staat Depay op het punt te gaan tekenen bij FC Barcelona, waar Ronald Koeman trainer is. "Ik ben nu transfervrij, dus de onderhandelingen zullen niet al te moeilijk zijn", aldus Depay, die onlangs afscheid nam van zijn management SEG. "Mijn moeder zou het nog kunnen."
Nummer 4 Lyon neemt het in de laatste speelronde van Ligue 1 op tegen OGC Nice. De achterstand op nummer 3 Monaco, dat op een plek staat die recht geeft op deelname aan de voorronden van de Champions League, bedraagt 1 punt.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
27 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
36 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
45 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
47 minuten geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft zaterdag in de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion in de Premier League niet de beschikking over Mohamed Salah. De Egyptische aanvaller is geblesseerd en mist daardoor ook de oefenwedstrijd met zijn land tegen Spanje.
2 uur geleden