Meerdere zoekacties vermiste watersporters Brouwersdam
SCHARENDIJKE - Rondom de Brouwersdam tussen Ouddorp en Scharendijke zijn er twee zoekacties naar watersporters geweest. Zij waren mogelijk in de problemen geraakt. Dit gebeurde zaterdagmiddag. Beide watersporters bleken niet in gevaar te zijn.
De eerste zoekactie werd opgestart na een melding van een vermiste kitesurfer aan de binnenzijde van de Brouwersdam. De melding kwam rond 16:30 uur. Voor de zoekactie werd onder andere KNRM-reddingsboot Griend ingezet. Een kwartier later kwam het bericht dat de man in goede gezondheid aan de kant was aangetroffen.
De tweede actie werd opgestart nadat er kite-materiaal was aangetroffen aan de buitenzijde van de Brouwersdam. De KNRM zette drie reddingsboten in, de Kustwacht leverde een Search And Rescue-helikopter en de reddingbrigade was met onder andere een waterscooter op het water. Ook vanaf de kust werd er door de KNRM een aantal voertuigen ingezet op zoek naar de sporter. Rond 17:30 uur bleek de eigenaar van het kite-materiaal in goede gezondheid te zijn en werd de zoekactie gestaakt.
Meer uit Beveland
GOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.
9 uur geledenGOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.
14 uur geleden"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.
18 uur geledenGOES - In de nacht van maandag op dinsdag is er brand uitgebroken bij muziekwinkel Bax in Goes. De brand ontstond rond 00.15 uur in een heftruck binnen het pand aan de Olympiastraat.
21 uur geledenGOES - Op 31 oktober 2025 ontving burgemeester Cees van den Bos in 't Sas de vernieuwde wandelgids van het Oosterscheldepad.
23 uur geledenNOORD-BEVELAND - De strijd om het kinderburgemeesterschap van Noord-Beveland is dit jaar spannender dan ooit. Waar in andere jaren zes of zeven kinderen meededen, zijn er dit keer twee kanshebbers: Livia Straub (11) uit Colijnsplaat en Benjamin Besems (11) uit Kamperland. Wie van hen de nieuwe kinderburgemeester wordt, blijft nog even geheim tot 17 november.
1 dag geledenGOES - Na zeven jaar afwezigheid keert de ijsbaan deze winter terug naar het hart van Goes. Op 5 december opent op de Grote Markt een schaatsbaan met écht ijs, met water dat ter plekke bevroren wordt. Een project waar citymarketeer in Goes, Sofyan Azzagari, de schouders onder gezet heeft.
1 dag geleden