Meerdere zoekacties vermiste watersporters Brouwersdam
SCHARENDIJKE - Rondom de Brouwersdam tussen Ouddorp en Scharendijke zijn er twee zoekacties naar watersporters geweest. Zij waren mogelijk in de problemen geraakt. Dit gebeurde zaterdagmiddag. Beide watersporters bleken niet in gevaar te zijn.
De eerste zoekactie werd opgestart na een melding van een vermiste kitesurfer aan de binnenzijde van de Brouwersdam. De melding kwam rond 16:30 uur. Voor de zoekactie werd onder andere KNRM-reddingsboot Griend ingezet. Een kwartier later kwam het bericht dat de man in goede gezondheid aan de kant was aangetroffen.
De tweede actie werd opgestart nadat er kite-materiaal was aangetroffen aan de buitenzijde van de Brouwersdam. De KNRM zette drie reddingsboten in, de Kustwacht leverde een Search And Rescue-helikopter en de reddingbrigade was met onder andere een waterscooter op het water. Ook vanaf de kust werd er door de KNRM een aantal voertuigen ingezet op zoek naar de sporter. Rond 17:30 uur bleek de eigenaar van het kite-materiaal in goede gezondheid te zijn en werd de zoekactie gestaakt.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
23 uur geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
1 dag geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
5 dagen geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
5 dagen geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
6 dagen geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
6 dagen geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
6 dagen geleden