Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meerdere gewonden bij ernstig ongeluk tussen twee auto's aan de Deltaweg

Meerdere gewonden bij ernstig ongeluk tussen twee auto's aan de Deltaweg

GOES-  Bij een ongeval op de Deltaweg zijn gisterenmiddag vier personen (zwaar) gewond geraakt toen twee voertuigen met elkaar in botsing kwamen. Alle slachtoffers zijn met de ambulance naar het ziekenhuis overgebracht. Drie van hen liepen ernstig letsel op.

Omstreeks 17.45 uur ontvingen de hulpdiensten een melding van een ongeval met letsel aan de Deltaweg. Op het punt waar de weg overgaat in de N256 en kruist met de Nieuwe Rijksweg (N664) en de ‘s- Heer Hendrikskinderendijk ging het mis. Twee auto’s kwamen hier met elkaar in botsing. Een van de twee voertuigen reed vervolgens nog tegen een lichtmast. Diverse ambulances zijn opgeroepen om alle vier de slachtoffers naar het ziekenhuis te vervoeren. Drie van hen raakten ernstig gewond. Een opgeroepen traumahelikopter hoefde uiteindelijk niet meer ingezet te worden. Als gevolg van het ongeluk is de kruising een tijd afgesloten geweest. Beide voertuigen zijn weggesleept. Volgens de politie is de oorzaak van het ongeluk dat een van de betrokken auto’s een rood verkeerslicht heeft genegeerd. 

Meer uit Beveland

Naasten bij Verslaving biedt steun en herkenning

GOES - Wie in zijn gezin of omgeving te maken heeft met verslaving, weet hoe ingrijpend dat kan zijn. Dat ontdekte ook Karin, die de afgelopen jaren geconfronteerd werd met verslaving binnen haar gezin. "Op een gegeven moment besefte ik dat niet alleen mijn zoon hulp nodig had, maar ikzelf ook," ze. Door contact met andere naasten voelde ze zich eindelijk gehoord en begrepen.

3 uur geleden
Gemeente Borsele koopt twee kunstwerken voor Hoedekenskerke

BORSELE - De gemeente Borsele heeft besloten twee nieuwe kunstwerken aan te kopen: De man van de overkant van kunstenares Jeannette Ephraim en Droog-veer van Betsy de Jonge. In totaal wordt hiervoor 51.000 euro uitgetrokken.

6 uur geleden
Herdenking Slag om de Schelde

's GRAVENPOLDER - Op donderdag 6 november vindt in 's-Gravenpolder de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde plaats.

10 uur geleden
Opening christelijk kindcentrum De Wingerd

GOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.

1 dag geleden
Sinterklaas komt naar Goes!

GOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.

1 dag geleden
Fabian Franse uit Kloetinge is Salvagecoördinator: ‘Hulp als het het hardst nodig is’

"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.

1 dag geleden
Brand bij muziekwinkel Bax in Goes

GOES - In de nacht van maandag op dinsdag is er brand uitgebroken bij muziekwinkel Bax in Goes. De brand ontstond rond 00.15 uur in een heftruck binnen het pand aan de Olympiastraat.

1 dag geleden