Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meerdere buitenbranden in Arnemuiden, mobiele camera vernield

Meerdere buitenbranden in Arnemuiden, mobiele camera vernield

ARNEMUIDEN - Bij de Pereboomweie hebben een groep jongeren een brand gesticht op een parkeerplaats. Ook werd later op de dag een mobiele camera in brand gezet.

Ook hier moest de brandweer van Arnemuiden voor uitrukken. Eerder werd er namelijk ook al afval in brand gezet op een grasveldje aan de Wielingen. Er werd ter plaatse een brand gesticht met diverse materialen. Ook hier werd met zwaar illegaal vuurwerk gegooid.


Toen de brandweer arriveerde staakte de groep tijdelijk hun “vuurwerkshow”. Ook hier werd de brand geblust, waarna de brandweer weer beschikbaar was voor een volgende melding.

‘s Avonds moest de brandweer uitrukken voor een brand bij de mobiele camera die de gemeente Middelburg had geplaatst. De unit raakte zichtbaar beschadigd.

Meer uit Middelburg

Maak kennis met duiksport bij Duikteam Zeeland

MIDDELBURG - Ben je na de film De Wilde Noordzee enthousiast over het duiken geworden, dan ben je welkom voor een introductieduik. Duikvereniging Duikteam Zeeland biedt op de woensdagen 26 november en 17 december gratis introductieduiken aan in het Feel Fit Center Middelburg-Vlissingen. 

9 uur geleden
Veerse Meer presenteert eerste gastheren en -vrouwen

VEERE - Namens de gebiedssamenwerking Veerse Meer zijn de eerste tien gastheren en -vrouwen van het Veerse Meer verwelkomd.

14 uur geleden
Vrienden Loterij blijft Zeeuws Museum in Middelburg steunen: samenwerking met vijf jaar verlengd

MIDDELBURG - De Vrienden Loterij verlengt de samenwerking met het Zeeuws Museum in Middelburg met vijf jaar. Voor de periode van 2026 tot en met 2030 ontvangt het museum opnieuw een jaarlijkse bijdrage van € 250.000. 

18 uur geleden
Herdenking Tweede Wereldoorlog in Serooskerke en Vrouwenpolder zaterdag

VROUWENPOLDER/SEROOSKERKE - In Vrouwenpolder en Serooskerke wordt zaterdag de beëindiging van de Tweede Wereldoorlog herdacht.

19 uur geleden
Proef méér dan een maaltijd met Stichting Thuisgekookt

MIDDELBURG - Uit recent onderzoek blijkt dat meer dan de helft van de ouderen eenzaamheidsgevoelens ervaart (Bron: Nationaal Ouderenonderzoek, 2025). Nu de dagen korter worden en de avonden langer, is goed gezelschap en een warme huisgemaakte maaltijd belangrijker dan ooit. Stichting Thuisgekookt wil deze ouderen die - vanwege de leeftijd, ziekte of een beperking - niet meer elke dag zelf kunnen koken, oproepen om zich aan te melden bij Stichting Thuisgekookt voor hulp bij de warme maaltijd én waardevol contact met een thuiskok uit de buurt.

1 dag geleden
Zeeuwse jongeren laten stem horen tijdens Provinciaal Jeugddebat

MIDDELBURG - Het Provinciaal Jeugddebat vond dinsdag plaats in de Statenzaal van het Zeeuwse provinciehuis in Middelburg. Meer dan twintig jongeren tussen de 12 en 18 jaar, van verschillende onderwijsinstellingen, lieten hun mening horen over actuele provinciale kwesties en gingen in debat met Statenleden van de provincie Zeeland. Door mee te doen aan het Jeugddebat maken jongeren kans op deelname aan het Nationaal Jeugddebat in de Tweede Kamer. 

1 dag geleden
Elke donderdag welkom in huiskamercafé bibliotheek Middelburg

MIDDELBURG - De tafel is al gezellig gevuld, maar er kan een tweede tafel bij. In de bibliotheek in Middelburg is elke donderdagmiddag het huiskamercafé te bezoeken. Gratis en zonder aanmelden. Iedereen die het leuk vindt om een praatje te maken met een kopje koffie of thee erbij, is van harte welkom. 

1 dag geleden