Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meer lucht voor vliegtuigliefhebbers

Meer lucht voor vliegtuigliefhebbers

Meer versoepelingen en dus ook steeds meer lucht in aanloop naar de zomer. Dat geldt ook voor Vliegveld Midden-Zeeland bij Arnemuiden, al mochten ze daar de afgelopen maanden niet klagen, vertelt Remco Belderok. “Mensen konden niet op vakantie, dus dan zoeken ze naar iets anders. We hebben het erg druk gehad met mensen die voor hun plezier kwamen vliegen.”

De havenmeester is dan ook blij dat ze niet stil hebben moeten zitten. “Gelukkig hadden we niet niks te doen. We zagen veel kleine vliegtuigjes, met name voor privégebruik.” Toch kan hij niet wachten tot het weer ouderwets druk en gezellig is, vertelt hij. “Daar zijn we natuurlijk heel blij mee. Je hebt de gezelligheid van al die mensen gemist, daar word je ook vrolijk van. De mensen, die mis je toch wel het meeste.”

Divers

Wat dat betreft lijkt het dus weer de goede kant op te gaan. Belderok legt uit wat de vakantievierders komende zomer kunnen verwachten. “Eigenlijk mag alles weer. Rondvluchten, zweefvliegen, parachutespringen. We zitten nu alleen nog met een maximum van vier personen per vliegtuig.” Ook de deuren van het restaurant zijn weer geopend. “Lekker weer die drukte, met uitzicht op de landingsbaan. In het zonnetje, naast de landingsbaan, wat wil je nog meer?” Vanzelfsprekend krijgt ook hij het dan weer drukker, daar kijkt hij in ieder geval naar uit. “Weer lekker de piloten helpen veilig te landen, precies zoals het hoort te zijn.” Als havenmeester weet hij maar al te goed wat Zeeland zo mooi maakt. “Het is elke dag anders. Als je twee weken later over exact dezelfde locatie vliegt, ziet het er weer heel anders uit. Dat maakt het hier zo divers.” Ze kunnen niet wachten. “Lekker vakantie vieren in Zeeland. We kijken allemaal uit naar een volle zomer!”

Kijk voor meer informatie op www.vliegveldzeeland.nl.

BIJDRAGE DANIËL WISSEL 

Meer uit Beveland

Europa Kinderhulp zoekt vakantieouders in Zeeland

GOES - Europa Kinderhulp biedt vakanties bij vakantiegezinnen aan voor kinderen uit diverse Europese landen. Maar er is ook een groeiende groep kinderen uit Nederland die een onbezorgde vakantie goed kunnen gebruiken. In o.a. Zeeland wordt er daarom nu alvast gezocht naar gezinnen die komende zomer een kind willen uitnodigen.

4 uur geleden
Nieuwe hoogspanningsverbinding tussen Rilland en Borsele in gebruik, weghalen 104 oude masten begint

BORSSELE/RILLAND - Netbeheerder Tennet heeft de nieuwe 380 kV-hoogspanningsverbinding tussen Borssele en Rilland officieel in gebruik genomen. 'De transportcapaciteit van de bestaande 380 kV-verbinding tussen Borssele en Rilland is hiermee meer dan verdubbeld', laat Tennet weten. Nu de nieuwe masten klaar zijn, kan het afbreken van de oude beginnen.

7 uur geleden
Meld je aan als mantelzorger in Borsele

BORSELE - Woon je in de gemeente Borsele en zorg je wekelijks voor een naaste? Dan kun je je inschrijven als mantelzorger bij het Welzijnshuis Borsele. Inschrijven kan al vanaf 6 jaar via www.welzijnshuisborsele.nl.

8 uur geleden
Oproep om jonge ransuilen op te sporen

GOES - Vogelwerkgroep KNNV heeft hulp nodig om roepende jonge ransuilen te inventariseren tijdens de periode dat ze het nest verlaten.  In de maand mei en juni zijn de jonge ransuilen, ook wel 'takkelingen' genoemd, weer te horen. 

1 dag geleden
Noodmaatregel in verdroogd natuurgebied De Poel

SINOUTSKERKE - Natuurmonumenten pompt water in natuurgebied De Poel bij Sinoutskerke. Deze noodmaatregel is hard nodig nu de aanhoudende droogte gevolgen heeft voor de bodem, de planten én de weidevogels in het ganzengebied. Ecoloog Wouter Stempher van Natuurmonumenten luidt daarom de noodklok.

1 dag geleden
Ziekenhuis Adrz beoordeelt röntgenfoto’s botbreuken met kunstmatige intelligentie

GOES - De afdeling radiologie van ziekenhuis Adrz in Goes maakt sinds eind april gebruik van kunstmatige intelligentie (AI) om röntgenfoto's te beoordelen op botbreuken. 'Het gaat om een proef in de weekeinden', laat het ziekenhuis in een persbericht weten.

1 dag geleden
Heel veel waterplezier in haven Kortgene

KORTGENE - Op 10 mei houden Delta Marine en partners een gratis toegankelijke Sail-INN rond de haven te Kortgene. Het thema is "Veiligheid op en aan het water". Dit thema is gekozen omdat het steeds drukker wordt op en aan het water en omdat niet iedere waterrecreant zich bewust is van de veiligheid.

1 dag geleden