Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Meedenken over sport- en gemeenschapscentrum Meulvliet verlengd

Meedenken over sport- en gemeenschapscentrum Meulvliet verlengd

THOLEN - Inwoners kunnen tot 24 juni een (online) vragenlijst invullen over hun ervaringen, ideeën en wensen over het multifunctioneel complex sport- en gemeenschapscentrum Meulvliet in de kern van Tholen. Al 300 Tholenaren hebben de vragenlijst de afgelopen weken ingevuld. 

Het complex moet namelijk verduurzaamd worden en is ook toe aan vernieuwing. Voordat gekozen wordt voor verduurzamen, renoveren, opfrissen of opnieuw bouwen van het centrum is de gemeente geïnteresseerd in de behoefte van haar inwoners, bedrijven en verenigingen die gebruik maken van het gebouw. 

Het invullen van het onderzoek duurt ongeveer 5 minuten. Deze week ontvangen inwoners van de kern Tholen een uitnodiging per post om de vragenlijst digitaal in te vullen. De antwoorden worden anoniem verwerkt.

Link naar de vragenlijst: https://necker.survalyzer.eu/twzkmxufzn?l=nl

Meer uit Tholen

Pluimveebedrijf liet mest uren onafgedekt liggen, maar krijgt geen milieuboete

POORTVLIET - Een pluimveebedrijf in Poortvliet hoeft toch geen boete te betalen voor het tijdelijk opslaan van kippenmest op het eigen terrein. Volgens het gerechtshof van 's-Hertogenbosch heeft het bedrijf zich netjes aan de regels gehouden.

7 uur geleden
‘Ruim 1 op de 4 koopappartementen in Zeeland heeft geen VvE-spaarpot’

THOLEN - Ben je van plan om in Zeeland een appartement te kopen? Kijk dan niet alleen naar de woning zelf, maar ook naar hoe de Vereniging van Eigenaars ervoor staat. Bij 28,3 procent van de te koop staande appartementen in Zeeland heeft de VvE namelijk geen geld gespaard voor groot onderhoud. Dit blijkt uit onderzoek van Independer op basis van data van onder andere Funda en Pararius.

13 uur geleden
Opnieuw vier dagen kermis in Sint-Maartensdijk: Dit zijn de openingstijden

SINT-MAARTENSDIJK - De jaarlijkse kermis in Sint-Maartensdijk gaat woensdag weer van start. Op het parkeerterrein aan de Haven kunnen bezoekers vier dagen lang genieten van attracties en spelletjes.

1 dag geleden
Duiker Jochem vist verloren schroef uit modder en redt zeilvakantie van Dick

STAVENISSE - Jochem heeft afgelopen week een zeilvakantie in Stavenisse gered. De vrijwilliger van duikteam Recovery Divers vond in de haven een verloren bootschroef terug, waarmee zeiler Dick zijn reis toch kon voortzetten. Een eerdere zoektocht naar het onderdeel bleef zonder resultaat.

1 dag geleden
Bijzondere reddingsactie voor zwaan langs Schelde-Rijnweg

THOLEN - De brandweer heeft afgelopen donderdag een bijzondere reddingsactie uitgevoerd langs de Schelde-Rijnweg in Tholen. Een blusgroep, reddingsboot en duikteam kwamen in actie om een jonge zwaan te redden die visdraad in zijn bek had vastzitten.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Een oase van rust in Scherpenisse’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het de foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. Hij maakte deze foto van een koeien in Scherpenisse.

2 dagen geleden
Bas draait op volle toeren in het Huys van Roosevelt: ‘Genieten van het aanpoten’

OUD-VOSSEMEER - Ook Bas Quist draait op volle toeren. In brasserie en restaurant Het Huys van Roosevelt in Oud-Vossemeer is de zomer een van de drukste periodes van het jaar. "Genieten van het aanpoten, haha", vat Bas het treffend samen. "De zomermaanden, net als december, zijn onze piekperiodes. Wel met een dunne bezetting, omdat veel jonge medewerkers dan zelf vakantie hebben."

3 dagen geleden