
Mediamarkt heropent winkel na grote verbouwing op Woonboulevard Middelburg
MIDDELBURG - Op zaterdag 24 september heropent Mediamarkt Middelburg de winkel op Woonboulevard de Mortiere, na een grote verbouwing die enkele maanden in beslag nam. Iedereen is welkom om tijdens de feestelijke dag een kijkje te komen nemen in de nieuwe winkel.
Op 13 september 2005 opende MediaMarkt Middelburg voor het eerst haar deuren voor het Zeeuwse publiek. In de afgelopen 17 jaar hebben al meer dan 8 miljoen bezoekers de winkel bezocht. Zeeuwen, maar ook klanten van buiten Zeeland en zelfs buiten Nederland. “De afgelopen vier maanden hebben wij keihard gewerkt om een geweldige, bij de moderne elektronica consument passende winkel te realiseren. We zijn trots op het resultaat,” aldus Dennis de la Cour, chief customer officer MediaMarkt Middelburg.
Fun
“De vloer is gelegd, de winkel is opnieuw ingedeeld, de schappen staan, het logo is verhangen, de kantoren zijn verbouwd, het winkelmateriaal hangt en onze nieuwe winkelkarretjes staan te blinken. De collega’s van MediaMarkt Middelburg staan klaar om iedereen welkom te heten. Bij deze nodig ik je daarom uit om aanwezig te zijn bij onze feestelijke opening op zaterdag 24 september om 10.00 uur. Het belooft een gezellige dag te worden met hapjes, drankjes, heel veel prijzen, mooie goodiebags een DJ en een springkussen. Fun voor het hele gezin!”
Meer uit Middelburg
MIDDELBURG - Deze maand is het Kunst- en Cultuurroute door Middelburg met locaties op loopafstand. De traditionele, maandelijkse route vindt zondag plaats. In het weekeinde van 20 en 21 september is er de Kunst Fietsroute.
2 uur geledenMIDDELBURG - De kleurrijke opblaasbioscoop van Cinekid trekt begin dit schooljaar dankzij Bollebozen opnieuw langs tien Nederlandse basisscholen die zijn aangesloten bij het Jeugdeducatiefonds. De bios staat maandag bij Magistraal in Middelburg.
6 uur geledenMIDDELBURG - Op zaterdag 6 september organiseert Vleeshal in samenwerking met poppodium De Spot een nieuwe editie van het jaarlijkse queer-feest Queer Cheer in Middelburg.
10 uur geledenMIDDELBURG - De provincie Zeeland laat, in samenwerking met Economische Impuls Zeeland en werkgeversorganisatie VNO-NCW Zeeland, onderzoek doen naar de kansen die de mogelijke bouw van kerncentrales bieden voor Zeeuwse bedrijven. Het onderzoek duurt een halfjaar.
11 uur geledenDOMBURG - Domburg Events houdt vrijdagavond (5 september) een filmvoorstelling in de openlucht van de bioscoopkraker Grease. De gratis toegankelijke buitencinema is te vinden op het grasveld voor het Badhotel in Domburg. Naast kijken mogen de bezoekers ook (luidkeels) meezingen.
12 uur geledenMIDDELBURG - 'Bananen kweken in het centrum van Middelburg. Hondje Rolo wacht het rustig af', vertelt Martin Waddington bij deze foto die hij instuurde voor de Middelburgse & Veerse Bode. Het is de lezersfoto van de week geworden.
1 dag geledenMIDDELBURG - Hugo de Jonge is woensdagmiddag officieel geïnstalleerd als commissaris van de koning in Zeeland.
1 dag geleden