Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

McDonald's houdt zich afzijdig tijdens Amerikaanse verkiezingen

McDonald's houdt zich afzijdig tijdens Amerikaanse verkiezingen

NEW YORK (ANP) - McDonald's heeft verklaard geen partij te kiezen in de Amerikaanse presidentsverkiezingen, nadat Donald Trump zondag een bezoek had gebracht aan een vestiging in Pennsylvania. "McDonald's steunt geen politieke kandidaten en dat is ook bij deze presidentsverkiezingen niet anders", aldus de keten in een interne boodschap die door persbureau Bloomberg is ingezien. "Wij zijn niet rood of blauw - wij zijn goud."

De Amerikaanse fastfoodketen kwam in een verkiezingsdiscussie terecht nadat kandidaat Kamala Harris had aangegeven dat ze als student bij McDonald's had gewerkt. Het bezoek van Trump, waarbij hij onder andere eten bereidde, friet inpakte en in de drive-thru werkte, zorgde voor extra aandacht.

In de verklaring gaf McDonald's aan dat de lokale franchisenemer Derek Giacomantonio een verzoek van de autoriteiten had ontvangen over Trumps "wens om een restaurant in Pennsylvania te bezoeken."

Meer uit Financieel

BlaBlaCar gaat stoppen met eigen langeafstandsbussen

PARIJS (ANP/DPA/BELGA) - Het Franse BlaBlaCar gaat stoppen met eigen langeafstandsbussen. Door de zeer concurrerende markt en stijgende kosten kan het bedrijf de busritten niet langer winstgevend uitvoeren, heeft de rivaal van bijvoorbeeld FlixBus aangekondigd.

50 minuten geleden
Randstad blijft last houden van zwakke Europese markt

DIEMEN (ANP) - Uitzendconcern Randstad had afgelopen kwartaal opnieuw te maken met lastige marktomstandigheden in Europa. In landen als Duitsland, Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk, België en Luxemburg daalde de opbrengsten, werd woensdag bekend. Nederland en Italië lieten wel groei zien. De belangrijke Noord-Amerikaanse markt bleef stabiel.

1 uur geleden
AkzoNobel: oorlog Midden-Oosten stuwt inkoopkosten

AMSTERDAM (ANP) - De oorlog in het Midden-Oosten zorgt voor hogere inkoopkosten bij verfconcern AkzoNobel. Dat meldt het bedrijf achter merken als Flexa, Dulux en Sikkens bij de cijfers over het eerste kwartaal. Volgens AkzoNobel werd ondanks de geopolitieke onrust door de Iranoorlog en turbulente marktomstandigheden wel een sterk kwartaal afgeleverd.

1 uur geleden
CBS: op een na grootste daling consumentenvertrouwen ooit

DEN HAAG (ANP) - Het vertrouwen van consumenten in Nederland is in april fors verder verslechterd. De vertrouwensgraadmeter van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) laat de op een na grootste daling zien sinds het begin van de statistieken in april 1986. Alleen in april 2020, aan het begin van de coronapandemie, was de daling van het vertrouwen groter.

2 uur geleden
Koopwoning in maart 5 procent duurder, stijging vlakt weer wat af

DEN HAAG (ANP) - Koopwoningen waren in maart 5 procent duurder dan in dezelfde maand vorig jaar, waarmee de stijging van de huizenprijzen opnieuw iets is afgezwakt. Ten opzichte van februari stegen de prijzen met 0,3 procent, melden het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en het Kadaster op basis van de recentste cijfers.

2 uur geleden
Oorlog in Iran drijft ook kosten van condooms op

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De economische schokgolven van de oorlog tegen Iran hebben nu ook de condoommarkt bereikt. Karex, dat wereldwijd een op de vijf condooms produceert, bereidt zich voor op een prijsverhoging van 30 procent. Het aanhoudende conflict in het Midden-Oosten destabiliseert de toeleveringsketens en drijft de kosten op, zo verklaarde Karex-baas Goh Miah Kiat tegen Bloomberg News.

2 uur geleden
ABN AMRO verwacht lagere groei bouwketens door Iranoorlog

AMSTERDAM (ANP) - ABN AMRO verlaagt de groeiraming voor de doe-het-zelfbranche door de verslechterde economische omstandigheden door de Iranoorlog. Door de hogere inflatie en rente en het lagere consumentenvertrouwen verwacht de bank nu een volumegroei in 2026 van 2 procent. Eerder werd gerekend op een groei van 3 procent.

8 uur geleden