Mbappé wijst bemiddeling af in financieel geschil met PSG
PARIJS (ANP/AFP) - Het begeleidingsteam rondom Kylian Mbappé heeft het aanbod van de Franse voetbalcompetitie (LFP) afgewezen om te bemiddelen in het financiële geschil tussen de voetballer en zijn oude club Paris Saint-Germain. Dat meldt het Franse persbureau AFP. De aanvaller van Real Madrid meent dat de Franse club hem nog 55 miljoen euro moet betalen.
Het zou volgens Mbappé onder meer gaan om onbetaalde bonussen en zijn laatste drie maanden salaris. PSG is echter van mening dat de 25-jarige Franse international er in augustus 2023 mee heeft ingestemd om afstand te doen van het bedrag. Mbappé stapte vervolgens naar de juridische commissie van de LFP om zijn gelijk te halen.
Tijdens een bijeenkomst op woensdag met de advocaten van de beide partijen bood de LFP aan om te bemiddelen. "Die mogelijkheid werd tijdens de meeting afgewezen door de vertegenwoordiger van de speler", zei de entourage van Mbappé tegen het AFP.
Mbappé verruilde afgelopen zomer PSG voor Real Madrid. Hij speelde sinds 2017 in de Franse hoofdstad en veroverde onder meer zes landstitels met de club.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat, de bondscoach van de voetballers van Curaçao, kijkt uit naar de 'uitzwaaiwedstrijd' van zaterdag tegen Aruba. "Het wordt tijd dat we weer een keertje winnen. We zijn er klaar voor", sprak de 78-jarige Hagenaar donderdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie in het Corendon Resort.
5 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Voetbalfans die de sfeer erin willen brengen tijdens WK-wedstrijden zullen het zonder vuvuzela's moeten stellen. De FIFA verbiedt de plastic toeters in stadions in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
5 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - De Zweedse voetballers hebben de laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap gelijkgespeeld. In Stockholm eindigde de ontmoeting met Griekenland, dat zich niet voor de mondiale eindronde wist te kwalificeren, in 2-2. Zweden is op 20 juni in Houston de tweede tegenstander van Nederland in de groepsfase van het WK.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Andoni Iraola aangesteld als opvolger van de ontslagen coach Arne Slot. De 43-jarige Spanjaard komt over van Bournemouth, waar hij sinds 2023 de hoofdtrainer was.
6 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Een week voor de openingsceremonie van het WK voetbal in het legendarische Azteca-stadion in Mexico-Stad wordt de Mexicaanse hoofdstad geteisterd door een golf van protesten. "Als er geen oplossing komt, rolt de bal niet", waarschuwen stakende leraren, die beelden van voetballers op de Paseo de la Reforma hebben omvergeworpen en straten blokkeren.
7 uur geledenCORK (ANP) - Lineth Beerensteyn is de tweede aanvoerder van de Nederlandse voetbalsters en Wieke Kaptein de derde. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink donderdag gezegd op een persconferentie in Cork, waar Oranje het vrijdag in de WK-kwalificatie opneemt tegen Ierland. In oktober wees Veurink Dominique Janssen al aan als eerste aanvoerder nadat Sherida Spitse haar interlandloopbaan had beëindigd.
8 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA gaat bij het komende wereldkampioenschap voetbal de individuele prestaties van spelers meten en presenteren. Het systeem 'FIFA Power Rankings' is ontwikkeld door voetbalexperts die onder leiding staan van de Franse oud-trainer Arsène Wenger, hoofd voetbalontwikkeling bij de wereldvoetbalbond.
9 uur geleden