Mbappé wijst bemiddeling af in financieel geschil met PSG
PARIJS (ANP/AFP) - Het begeleidingsteam rondom Kylian Mbappé heeft het aanbod van de Franse voetbalcompetitie (LFP) afgewezen om te bemiddelen in het financiële geschil tussen de voetballer en zijn oude club Paris Saint-Germain. Dat meldt het Franse persbureau AFP. De aanvaller van Real Madrid meent dat de Franse club hem nog 55 miljoen euro moet betalen.
Het zou volgens Mbappé onder meer gaan om onbetaalde bonussen en zijn laatste drie maanden salaris. PSG is echter van mening dat de 25-jarige Franse international er in augustus 2023 mee heeft ingestemd om afstand te doen van het bedrag. Mbappé stapte vervolgens naar de juridische commissie van de LFP om zijn gelijk te halen.
Tijdens een bijeenkomst op woensdag met de advocaten van de beide partijen bood de LFP aan om te bemiddelen. "Die mogelijkheid werd tijdens de meeting afgewezen door de vertegenwoordiger van de speler", zei de entourage van Mbappé tegen het AFP.
Mbappé verruilde afgelopen zomer PSG voor Real Madrid. Hij speelde sinds 2017 in de Franse hoofdstad en veroverde onder meer zes landstitels met de club.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Real Madrid heeft aanvaller Gonzalo García verkocht aan het Engelse Fulham. De 22-jarige Spanjaard heeft een contract voor vijf jaar getekend, met een optie voor nog een extra jaar, meldt de club uit Londen.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ verhuurt verdediger Alexandre Penetra (24) aan het gepromoveerde Çorum FK, dat komend seizoen uitkomt in de hoogste Turkse voetbalcompetitie. In de huurovereenkomst is ook een optie tot koop opgenomen, meldt de club uit Alkmaar.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - De Britse voetballer Jordan Henderson vervolgt zijn carrière bij Chelsea. De oud-Ajacied heeft in Londen een contract voor twee jaar getekend, meldt de club.
9 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse voetbalbond heeft het contract van bondscoach Mauricio Pochettino verlengd tot en met het WK van 2030. Het contract van de 54-jarige Argentijn, die in 2024 werd aangesteld, liep na het afgelopen WK af.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - De UEFA zou FIFA-voorzitter Gianni Infantino met juridische stappen dreigen vanwege het inmiddels mislukte plan om een belang in de commerciële rechten van het WK te verkopen. Volgens onder meer de Britse krant The Telegraph heeft de UEFA de FIFA-voorzitter vrijdag in een brief opgeroepen om geen materiaal over het voorstel te vernietigen.
15 uur geledenCARDIFF (ANP/RTR/DPA) - De voetbalbond van Wales (FAW) heeft als eerste bond aangekondigd zijn steun in te trekken voor de herverkiezing van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De FAW besloot hiertoe vanwege het mislukte plan om een belang in de commerciële rechten van het WK te verkopen.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Sportief directeur Andreas Rettig van de Duitse voetbalbond (DFB) meent dat de relatie tussen de DFB en de FIFA onherstelbaar is beschadigd na de affaire rond het plan van de wereldvoetbalbond en voorzitter Gianni Infantino voor particuliere investeringen bij WK's en andere kwesties rond het leiderschap.
17 uur geleden