Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé verschijnt toch op trainingsveld maar oefent individueel

Mbappé verschijnt toch op trainingsveld maar oefent individueel

PADERBORN (ANP) - Kylian Mbappé heeft zich toch even laten zien op de training van Frankrijk. Twee dagen voor de wedstrijd tegen het Nederlands elftal op het EK schitterde de aanvoerder aanvankelijk door afwezigheid. Maar na een kwartiertje verscheen hij toch op het trainingsveld in Paderborn. Mbappé oefende individueel met een fysieke trainer, met een pleister op zijn gebroken neus. Hij droeg geen gezichtsmasker.

Mbappé sprak aan het einde van de training even met bondscoach Didier Deschamps en een teamarts. De vedette van de finalist op het laatste WK brak maandagavond zijn neus in de slotfase van de eerste wedstrijd van Frankrijk op het EK tegen Oostenrijk (1-0). Hij verliet het veld met een bloedend gezicht en werd later onderzocht in een ziekenhuis in Düsseldorf. Bondscoach Deschamps heeft onthuld dat Mbappé geopereerd moet worden. "Maar dat hoeft nu niet meteen", zei hij in een videoboodschap op de sociale kanalen.

Volgens veel Franse media mist de steraanvaller zeker het duel met het Nederlandse elftal. Mogelijk verschijnt hij met een gezichtsmasker op het veld voor het laatste groepsduel met Polen. De Franse voetbalbond heeft dit nieuws niet bevestigd. De bond heeft wel aangekondigd dat er woensdag een update over de toestand van Mbappé komt.

Instagram-post

Mbappé zaaide eerder op de dag twijfel over zijn inzetbaarheid voor Frankrijk tegen het Nederlands elftal. "Zonder risico's zijn er geen overwinningen", schreef de sterspeler van de Fransen op Instagram bij twee foto's van zijn optreden tegen Oostenrijk.

Adrien Rabiot schrijft Mbappé nog niet af voor de wedstrijd van Frankrijk tegen Oranje. "Ik heb begrepen dat zijn meespelen nog onzeker is", vertelde de middenvelder woensdag op een persconferentie. "Hij is natuurlijk een belangrijke speler, waar tegenstanders in de voorbereiding van wedstrijden rekening mee houden. Maar we hebben een uitzonderlijk sterke selectie met veel kwaliteit op de reservebank."

Ploeggenoot over Mbappé

William Saliba verscheen ook op een persconferentie in Paderborn, waar de Fransen trainen en verblijven tijdens de Europese eindronde. "Mbappé gaat vooruit en heeft weer enkele tests ondergaan. Meer weet ik niet", zei de verdediger van Arsenal over de grote vedette van zijn nationale ploeg.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

13 minuten geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

14 minuten geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

19 minuten geleden
Feyenoord ziet met Watanabe weer verdediger uitvallen

ROTTERDAM (ANP) - De blessureproblemen bij Feyenoord houden voorlopig aan. Verdediger Tsuyoshi Watanabe viel zondag in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de 63e minuut uit en werd vervangen door Thijs Kraaijeveld.

40 minuten geleden
Barcelona neemt na rust afstand van hekkensluiter Oviedo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste plaats in La Liga weer overgenomen van Real Madrid. De ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong was in het eigen Camp Nou met 3-0 te sterk voor Real Oviedo, de laagst geklasseerde ploeg in de competitie.

44 minuten geleden
Aston Villa maakt geen fout bij Newcastle United

NEWCASTLE (ANP) - Aston Villa heeft bij Newcastle United geen fout gemaakt in de strijd om de bovenste plaatsen. De nummer 3 van de ranglijst won met 2-0 op St. James' Park.

1 uur geleden
Debutant Bijlow draait met Genoa achterstand om in zege

GENUA (ANP) - Doelman Justin Bijlow heeft zijn debuut bij Genoa opgeluisterd met een zege. De ploeg van trainer Daniele De Rossi draaide een achterstand van 0-2 om in een 3-2-overwinning tegen tien man van Bologna.

1 uur geleden