Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé verschijnt toch op trainingsveld maar oefent individueel

Mbappé verschijnt toch op trainingsveld maar oefent individueel

PADERBORN (ANP) - Kylian Mbappé heeft zich toch even laten zien op de training van Frankrijk. Twee dagen voor de wedstrijd tegen het Nederlands elftal op het EK schitterde de aanvoerder aanvankelijk door afwezigheid. Maar na een kwartiertje verscheen hij toch op het trainingsveld in Paderborn. Mbappé oefende individueel met een fysieke trainer, met een pleister op zijn gebroken neus. Hij droeg geen gezichtsmasker.

Mbappé sprak aan het einde van de training even met bondscoach Didier Deschamps en een teamarts. De vedette van de finalist op het laatste WK brak maandagavond zijn neus in de slotfase van de eerste wedstrijd van Frankrijk op het EK tegen Oostenrijk (1-0). Hij verliet het veld met een bloedend gezicht en werd later onderzocht in een ziekenhuis in Düsseldorf. Bondscoach Deschamps heeft onthuld dat Mbappé geopereerd moet worden. "Maar dat hoeft nu niet meteen", zei hij in een videoboodschap op de sociale kanalen.

Volgens veel Franse media mist de steraanvaller zeker het duel met het Nederlandse elftal. Mogelijk verschijnt hij met een gezichtsmasker op het veld voor het laatste groepsduel met Polen. De Franse voetbalbond heeft dit nieuws niet bevestigd. De bond heeft wel aangekondigd dat er woensdag een update over de toestand van Mbappé komt.

Instagram-post

Mbappé zaaide eerder op de dag twijfel over zijn inzetbaarheid voor Frankrijk tegen het Nederlands elftal. "Zonder risico's zijn er geen overwinningen", schreef de sterspeler van de Fransen op Instagram bij twee foto's van zijn optreden tegen Oostenrijk.

Adrien Rabiot schrijft Mbappé nog niet af voor de wedstrijd van Frankrijk tegen Oranje. "Ik heb begrepen dat zijn meespelen nog onzeker is", vertelde de middenvelder woensdag op een persconferentie. "Hij is natuurlijk een belangrijke speler, waar tegenstanders in de voorbereiding van wedstrijden rekening mee houden. Maar we hebben een uitzonderlijk sterke selectie met veel kwaliteit op de reservebank."

Ploeggenoot over Mbappé

William Saliba verscheen ook op een persconferentie in Paderborn, waar de Fransen trainen en verblijven tijdens de Europese eindronde. "Mbappé gaat vooruit en heeft weer enkele tests ondergaan. Meer weet ik niet", zei de verdediger van Arsenal over de grote vedette van zijn nationale ploeg.

Meer uit Voetbal

Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 uur geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

1 uur geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

2 uur geleden
Iraanse voetbalsters ondanks oorlog in actie op Asia Cup

GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.

5 uur geleden
Trainer Steijn aan einde van seizoen weg bij Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.

6 uur geleden
PSV nog zonder Salah-Eddine in bekerduel met NEC

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.

6 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino wil strengere regels voor bedekken mond

CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.

10 uur geleden