Mbappé ruziet met masker op afsluitende training Frankrijk
LEIPZIG (ANP) - Kylian Mbappé doet mee aan de afsluitende training van de tweede groepswedstrijd van Frankrijk op het EK tegen Nederland. De sterspeler verscheen met een gezichtsmasker op het veld in het Leipzig Stadium, waar vrijdag de wedstrijd is.
Mbappé, die maandag in het duel met Oostenrijk zijn neus brak, moest duidelijk wennen aan zijn masker. Toen bondscoach Didier Deschamps de training begon, zette de aanvaller van Real Madrid het op. Mbappé deed het gezichtsmasker vervolgens ook weer een aantal keren af en weer op, omdat het niet goed of lekker zat.
Mbappé deed met zijn ploeggenoten mee met een rondo en het andere deel van de warming-up. Het is onduidelijk of hij daarna ook bij de groep bleef. Journalisten waren alleen het eerste kwartier welkom. Deschamps ging daarna achter gesloten deuren verder.
Voor de training lieten Deschamps en aanvallende middenvelder Antoine Griezmann zich positief uit over het herstel van Mbappé. Of hij vrijdag ook echt gaat voetballen, liet de bondscoach in het midden. Frankrijk won de eerste wedstrijd van Oostenrijk en hoeft, met Polen als laatste opponent in de groep, niet per se risico te nemen.
Meer uit Voetbal
LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.
6 uur geledenWENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
13 uur geleden