Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé doet geruchten over vertrekwens bij PSG af als 'onzin'

Mbappé doet geruchten over vertrekwens bij PSG af als 'onzin'

PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé noemt de berichten dat hij zou willen vertrekken bij Paris Saint-Germain "complete onzin". De Franse aanvaller zegt "geschokt" te zijn door de berichten die afgelopen week naar buiten kwamen op de dag van de Champions League-wedstrijd in Parijs tegen Benfica (1-1). Volgens Franse media zou Mbappé de clubleiding hebben laten weten dat hij tijdens de komende transferperiode in januari wil vertrekken.

"Ik ben heel blij hier, ik heb nooit gevraagd om een vertrek in januari", zei de 23-jarige aanvaller zondagavond na de zege in de Franse voetbalcompetitie op Olympique Marseille (1-0). "Ik begrijp niet waar dit verhaal vandaan komt. Ik was net zo geschokt als iedereen. Ik lag te slapen toen die geruchten naar buiten kwamen en was verbijsterd toen ik het later las. Ik had 's avonds echter een wedstrijd, dus ik moest er mee dealen. Ik kan alleen maar zeggen dat het complete onzin is. De mensen kunnen denken dat ik betrokken ben bij deze geruchten, maar dat ben ik op geen enkele manier. Zowel direct als indirect niet."

Mbappé leek aan het einde van vorig seizoen transfervrij te vertrekken bij PSG. Iedereen ging er vanuit dat de aanvaller zou overstappen naar Real Madrid, maar eind mei besloot Mbappé alsnog zijn aflopende contract in Parijs met drie jaar te verlengen. Volgens Franse media zou hij nu echter ontevreden zijn, omdat voorzitter Nasser Al-Khelaïfi beloftes niet waarmaakt. Ook heeft Mbappé onder de nieuwe trainer Christophe Galtier wat minder vrijheid op het veld dan hij zou willen.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

5 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

6 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

9 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

9 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

10 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

11 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

12 uur geleden