Mbappé doet geruchten over vertrekwens bij PSG af als 'onzin'
PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé noemt de berichten dat hij zou willen vertrekken bij Paris Saint-Germain "complete onzin". De Franse aanvaller zegt "geschokt" te zijn door de berichten die afgelopen week naar buiten kwamen op de dag van de Champions League-wedstrijd in Parijs tegen Benfica (1-1). Volgens Franse media zou Mbappé de clubleiding hebben laten weten dat hij tijdens de komende transferperiode in januari wil vertrekken.
"Ik ben heel blij hier, ik heb nooit gevraagd om een vertrek in januari", zei de 23-jarige aanvaller zondagavond na de zege in de Franse voetbalcompetitie op Olympique Marseille (1-0). "Ik begrijp niet waar dit verhaal vandaan komt. Ik was net zo geschokt als iedereen. Ik lag te slapen toen die geruchten naar buiten kwamen en was verbijsterd toen ik het later las. Ik had 's avonds echter een wedstrijd, dus ik moest er mee dealen. Ik kan alleen maar zeggen dat het complete onzin is. De mensen kunnen denken dat ik betrokken ben bij deze geruchten, maar dat ben ik op geen enkele manier. Zowel direct als indirect niet."
Mbappé leek aan het einde van vorig seizoen transfervrij te vertrekken bij PSG. Iedereen ging er vanuit dat de aanvaller zou overstappen naar Real Madrid, maar eind mei besloot Mbappé alsnog zijn aflopende contract in Parijs met drie jaar te verlengen. Volgens Franse media zou hij nu echter ontevreden zijn, omdat voorzitter Nasser Al-Khelaïfi beloftes niet waarmaakt. Ook heeft Mbappé onder de nieuwe trainer Christophe Galtier wat minder vrijheid op het veld dan hij zou willen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft drie dagen na de zege op Manchester City in de Champions League (3-0) ook in de Spaanse voetbalcompetitie gewonnen. De thuiswedstrijd tegen Elche eindigde in 4-1.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García is met een ruime zege op Sparta Rotterdam (4-0) aan zijn nieuwe functie bij Ajax begonnen. Met de Spaanse opvolger van Fred Grim op de bank speelde de thuisploeg met veel meer passie dan in de meeste duels na de winterstop. Zo won Ajax wat vertrouwen in de aanloop naar de komende wedstrijden tegen Feyenoord en FC Twente.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen zet de opmars in de Eredivisie voort. De ploeg van trainer Robin Veldman won in het Abe Lenstra Stadion met 3-0 van Telstar door treffers van Lasse Nordas, Maxence Rivera en Jacob Trenskow.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een moeizame zege geboekt op Everton. In het Emirates Stadium in Londen werd het 2-0 dankzij twee doelpunten in de slotfase.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer deze maand van NEC verloren. Na de nederlaag van 3-2 in Nijmegen in de halve finale van de KNVB-beker, ging het voor de koploper ook mis in de competitie. NEC won in het Philips Stadion in Eindhoven opnieuw met 3-2.
9 uur geleden