Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mbappé doet geruchten over vertrekwens bij PSG af als 'onzin'

Mbappé doet geruchten over vertrekwens bij PSG af als 'onzin'

PARIJS (ANP) - Kylian Mbappé noemt de berichten dat hij zou willen vertrekken bij Paris Saint-Germain "complete onzin". De Franse aanvaller zegt "geschokt" te zijn door de berichten die afgelopen week naar buiten kwamen op de dag van de Champions League-wedstrijd in Parijs tegen Benfica (1-1). Volgens Franse media zou Mbappé de clubleiding hebben laten weten dat hij tijdens de komende transferperiode in januari wil vertrekken.

"Ik ben heel blij hier, ik heb nooit gevraagd om een vertrek in januari", zei de 23-jarige aanvaller zondagavond na de zege in de Franse voetbalcompetitie op Olympique Marseille (1-0). "Ik begrijp niet waar dit verhaal vandaan komt. Ik was net zo geschokt als iedereen. Ik lag te slapen toen die geruchten naar buiten kwamen en was verbijsterd toen ik het later las. Ik had 's avonds echter een wedstrijd, dus ik moest er mee dealen. Ik kan alleen maar zeggen dat het complete onzin is. De mensen kunnen denken dat ik betrokken ben bij deze geruchten, maar dat ben ik op geen enkele manier. Zowel direct als indirect niet."

Mbappé leek aan het einde van vorig seizoen transfervrij te vertrekken bij PSG. Iedereen ging er vanuit dat de aanvaller zou overstappen naar Real Madrid, maar eind mei besloot Mbappé alsnog zijn aflopende contract in Parijs met drie jaar te verlengen. Volgens Franse media zou hij nu echter ontevreden zijn, omdat voorzitter Nasser Al-Khelaïfi beloftes niet waarmaakt. Ook heeft Mbappé onder de nieuwe trainer Christophe Galtier wat minder vrijheid op het veld dan hij zou willen.

Meer uit Voetbal

Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

3 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

13 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

15 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

15 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

15 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

17 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

18 uur geleden