Maximumsnelheid Postweg blijft voorlopig 50 kilometer per uur
THOLEN - De maximum toegestane snelheid op de Postweg blijft voorlopig 50 kilometer per uur. Dat laat de gemeente weten. “Het blijft ‘werk in uitvoering’ ondanks dat de werkzaamheden momenteel stilliggen.”
De maximum snel op de Postweg is al enige tijd teruggeschroefd van 80 naar 50 kilometer per uur. Dit kwam door de werkzaamheden die plaatsvonden aan deze weg. De werkzaamheden liggen inmiddels stil, maar de situatie blijft voorlopig wel hetzelfde. “Het blijft ‘werk in uitvoering’ ondanks dat de werkzaamheden momenteel stilliggen”, aldus de gemeente.
Tijdens de voorbereidingen is op zo’n 2,5 meter vanaf de rijbaan van de N286 is een sleuf (cunet) gegraven. “Om hier veilig langs te rijden, is wettelijk vastgesteld dat er een vrije ruimte is van minimaal 4,5 meter langs de rijbaan”, laat de gemeente weten. “Omdat dit langs deze weg niet mogelijk is, is de maximumsnelheid teruggebracht naar 50 km per uur. Door deze richtlijn én voor de veiligheid van alle weggebruikers blijft de maximumsnelheid 50 kilometer per uur tot en met de definitieve realisatie van dit project.”
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - Achter een woningblok aan de Prins Willem-Alexanderstraat in Oud-Vossemeer heeft maandagavond een schutting in brand gestaan. Door het snelle optreden van bewoners kon worden voorkomen dat het vuur zich verder verspreidde.
9 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Het 80-jarig jubileum van voetbalvereniging Vosmeer bereikte op vrijdag 3 juli zijn hoogtepunt. Die dag stond een wedstrijd tegen de ex-profs van FC De Rebellen op het programma, samen met jeugdclinics en een feestelijke afsluiting in de avond. Voorzitter Aike Hommel kijkt tevreden terug op de viering.
12 uur geledenOUD-VOSSEMEER - In Oud-Vossemeer is vorige week het Thools kampioenschap jeu de boules gehouden. Carin van der Kleijn en Klaas van Konijnenburg kwamen als de winnaars uit de bus. Er deden zestien paren mee aan de titelstrijd die voor de derde keer werd gehouden.
16 uur geledenTHOLEN - Tien jaar na de laatste taptoe keerde de muzikale uitvoering afgelopen zaterdag terug naar Tholen. Dat gebeurde in het jaar waarin Tholen-stad 660 jaar stadsrechten viert. Bezoekers konden genieten van een show met muziek en optredens.
1 dag geledenPOORTVLIET - De bouw van de nieuwe multifunctionele accommodatie in Poortvliet is donderdag 2 juli feestelijk van start gegaan. Kinderen van de peuteropvang, OBS Nova en de Jenaplanschool gaven samen met wethouder Peter Hoek en Aannemingsbedrijf Fraanje het symbolische startsein door kleurrijke handafdrukken op de eerste heipalen te zetten.
1 dag geledenHALSTEREN/SCHERPENISSE - Het lichaam dat zondagmiddag levenloos werd aangetroffen onder een scooter in een sloot bij Scherpenisse, is van een vermiste jongeman uit Halsteren. Hij was al sinds zaterdagavond vermist, zo meldt een woordvoerder van de politie.
1 dag geledenSCHERPENISSE - Hulpdiensten en de politie zijn momenteel aanwezig aan de Langeweg in Scherpenisse, waar het lichaam van een 19-jarige man is aangetroffen.
2 dagen geleden