Maximumsnelheid Postweg blijft voorlopig 50 kilometer per uur
THOLEN - De maximum toegestane snelheid op de Postweg blijft voorlopig 50 kilometer per uur. Dat laat de gemeente weten. “Het blijft ‘werk in uitvoering’ ondanks dat de werkzaamheden momenteel stilliggen.”
De maximum snel op de Postweg is al enige tijd teruggeschroefd van 80 naar 50 kilometer per uur. Dit kwam door de werkzaamheden die plaatsvonden aan deze weg. De werkzaamheden liggen inmiddels stil, maar de situatie blijft voorlopig wel hetzelfde. “Het blijft ‘werk in uitvoering’ ondanks dat de werkzaamheden momenteel stilliggen”, aldus de gemeente.
Tijdens de voorbereidingen is op zo’n 2,5 meter vanaf de rijbaan van de N286 is een sleuf (cunet) gegraven. “Om hier veilig langs te rijden, is wettelijk vastgesteld dat er een vrije ruimte is van minimaal 4,5 meter langs de rijbaan”, laat de gemeente weten. “Omdat dit langs deze weg niet mogelijk is, is de maximumsnelheid teruggebracht naar 50 km per uur. Door deze richtlijn én voor de veiligheid van alle weggebruikers blijft de maximumsnelheid 50 kilometer per uur tot en met de definitieve realisatie van dit project.”
Meer uit Tholen
BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt de liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan het werk? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: hbo-verpleegkundige en OR-lid Angie Verdult van locatie Vissershaven.
5 uur geledenZEELAND - Het KNMI geeft zondag code geel in verband met de aanhoudende hitte. De waarschuwing duurt tot halverwege de avond. Vannacht zal het gaan afkoelen.
6 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
8 uur geledenSCHERPENISSE - De toekomst van de steiger en het haventje bij Gorishoek blijft voorlopig onderwerp van onderzoek. Het Thoolse college ziet op dit moment geen aanleiding om de steiger te verwijderen en wil in 2027 samen met betrokken partijen kijken naar een nieuwe invulling voor het gebied.
1 dag geledenTholen- In de provincie Zeeland geldt er tot en met vanavond code oranje in verband met de extreme hitte. Vanaf vanmiddag geldt in het zuidwesten van Nederland code geel voor zware onweersbuien.
1 dag geledenSTAVENISSE- Meerdere hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt naar de Keeten nadat zij een melding hadden ontvangen van een ongeval op het water. Meerdere zwemmers zouden de kant niet zelfstandig hebben kunnen bereiken. Bij aankomst bleken de betrokken zwemmers al uit het water te zijn. Daardoor hoefde geen reddingsactie meer plaats te vinden.
1 dag geledenTHOLEN - De zomervakantie staat voor de deur en dus organiseren de jongerenwerkers van Jij op Tholen weer de Summergames: een programma met wekelijks twee zomerse activiteiten voor kinderen en jongeren. Denk hierbij aan zeskamp, kanoën, survivalgames, mountainbiken en spelen bij de fruitboer. Vanaf maandag gaat de inschrijving open.
1 dag geleden