Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Masterstoernooi Parijs bevestigt komst Nadal

Masterstoernooi Parijs bevestigt komst Nadal

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisser Rafael Nadal twijfelde na het veroveren van de titel op Roland Garros openlijk over de rest van zijn seizoen, maar geeft nu aan uit te kijken naar het Masterstoernooi van Parijs. De organisatie van het indoortoernooi bevestigt de deelname van de Spanjaard.

"Ik weet niet wat ik ga doen na Roland Garros", vertelde Nadal (34) tien dagen nadat hij Novak Djokovic in de finale in Parijs had verslagen. "Ik kan niet vertellen of ik opnieuw ga spelen in de komende twee maanden, of niet."

Aan die onduidelijkheid heeft hij dinsdag een einde gemaakt door te bevestigen dat hij traint voor opnieuw een toernooi in de Franse hoofdstad. "Het is tijd voor het binnenseizoen, en ja, ik maak me klaar voor Parijs," laat Nadal op zijn Twitter-account weten.

Nog nooit gewonnen

Nadal veroverde deze maand zijn dertiende titel op Roland Garros, alweer zijn twintigste grandslamtitel. Daarmee komt hij op gelijke hoogte met Roger Federer. Nadal heeft het Masterstoernooi in Parijs nog nooit gewonnen.

Het toernooi is gepland van 2 tot 8 november. Of het toernooi te lijden zal hebben onder de coronamaatregelen in de Franse hoofdstad moet nog blijken.

Meer uit Sport

Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

9 uur geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

16 uur geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

16 uur geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

16 uur geleden
Shorttracker Jens van 't Wout grijpt op WK zilver op 1000 meter

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.

17 uur geleden
Xandra Velzeboer pakt op WK shorttrack zilver op 1500 meter

MONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.

18 uur geleden
TeamNL op negende plaats in medaillespiegel Paralympische Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.

19 uur geleden