Marktplaats: vraag naar zwembaden, airco’s en barbecues gestegen
AMSTERDAM (ANP) - Gebruikers van Marktplaats zoeken de eerste twee weken van juni een stuk vaker naar zwembaden, airco’s en barbecues dan de laatste twee weken van mei. Dat meldt de verkoopsite op basis van het zoekgedrag van gebruikers. Ook is het aantal aangeboden zwembaden en airco's toegenomen.
Gebruikers zochten 311.000 keer naar zwembaden, drie keer zoveel dan daarvoor. Verder is in diezelfde periode 10.000 keer naar airco’s gezocht, twee keer zoveel. Ook is bijna 20 procent meer naar barbecues gezocht, ruim 90.000 keer.
Niet alleen is er meer vraag naar zwembaden en airco's. Ook het aanbod is gestegen, zegt een woordvoerder. "Er worden bijna drie keer zoveel zwembaden aangeboden en het aantal aangeboden airco's is bijna verdubbeld." Er zijn niet meer barbecues te koop gezet.
Hoeveel zwembaden, airco’s en barbecues uiteindelijk ook verkocht zijn, is niet bekend. "Daar hebben we geen zicht op. Wij brengen mensen samen, maar bemoeien ons niet met de verkoop. Dat is iets wat tussen verkopers en kopers geregeld wordt."
Meer uit Financieel
AMERSFOORT (ANP) - Vereniging Eigen Huis (VEH) maakt zich "grote zorgen" over de waarschuwing van TenneT over een mogelijke aansluitingsstop in delen van Utrecht, Gelderland en Flevoland. "De netcongestie die nu dreigt, vormt een van de grootste risico's voor de voortgang van de energietransitie en voor de realisatie van nieuwe woningen", zegt de belangenorganisatie.
1 uur geledenBERLIJN (ANP/RTR) - Stakingen onder piloten en cabinepersoneel van de Duitse luchtvaartmaatschappij Lufthansa raken ongeveer 100.000 reizigers, meldt het bedrijf. Door de actie gingen bijna 800 vluchten niet door.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bouwend Nederland noemt het zorgelijk dat de situatie op het elektriciteitsnet in Flevoland, Gelderland en Utrecht is verslechterd. De brancheorganisatie wil dat vergunningsprocessen "drastisch worden versneld", waarbij ook het stikstofdossier een belemmerende rol speelt.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - TenneT stelt dat er "veel verschillende knoppen zijn waar je aan kunt draaien" om de druk op het elektriciteitsnet te verminderen. Het hoogspanningsnet in Utrecht, Gelderland en Flevoland heeft zijn grenzen bereikt en een aansluitstop voor consumenten en mkb'ers dreigt, waarschuwde de landelijke netbeheerder donderdag.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Unilever is nog niet klaar met het afstoten van kleinere merken in zijn divisie voor etenswaren. Het Britse verzorgings- en voedingsmiddelenbedrijf verwacht met producten voor persoonlijke verzorging en schoonheid sneller te groeien. De divisie voor voedingsmiddelen concentreert zich daarom steeds meer op twee sterke merken: bouillonmerk Knorr en sauzenmerk Hellmann's.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Door een cyberaanval bij telecomprovider Odido zijn persoonsgegevens van 6,2 miljoen accounts gelekt. Het gaat onder meer om naam, woonadres en bankrekeningnummer van klanten. Wachtwoorden, factuur- en belgegevens zijn wel veilig. Odido zoekt nog uit om hoeveel mensen het precies gaat en heeft het incident gemeld bij de Autoriteit Persoonsgegevens (AP).
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het hoogspanningsnet in Utrecht, Gelderland en Flevoland heeft zijn grenzen bereikt. Er zijn snel ingrijpende maatregelen nodig om te voorkomen dat later dit jaar geen nieuwe woningen of bedrijven meer kunnen worden aangesloten, waarschuwt netbeheerder TenneT. Daar wordt de komende tijd over gesproken met overheden, regionale netbeheerders en het bedrijfsleven.
3 uur geleden