Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marjan en Fransisca doen vrijwilligerswerk bij de Morgenster: ‘We genieten van het enthousiasme van de kinderen’

Marjan en Fransisca doen vrijwilligerswerk bij de Morgenster: ‘We genieten van het enthousiasme van de kinderen’

SINT-ANNALAND - Marjan Koopman en Fransisca Lindhout, beiden woonachtig in Sint-Annaland, zitten in de leiding van de Morgenster. De Morgenster is een kinderclub van de kerk met kinderen van groep 5 t/m 8 in Sint-Annaland.

Kinderclub de Morgenster is een initiatief van de Hersteld Hervormde Gemeente Sint-Annaland. In het winterseizoen is er om de week op vrijdagavond een clubavond. Zowel Marjan als Fransisca organiseren samen met een aantal andere leidsters deze avonden. De dames zijn beiden benaderd vanuit het jeugdwerk om te helpen met de avonden.

“Het leek ons leuk om met de kinderen van onze kerkelijke gemeente en op die manier dienstbaar te mogen zijn in Gods koninkrijk. Het is mooi om de interactie te merken met de kinderen en te ervaren. Ze zijn heerlijk enthousiast en daar genieten wij van”, leggen de dames uit. Zowel Marjan als Fransisca doen geen ander vrijwilligers werk maar halen uit deze clubavonden veel voldoening. “In het winterseizoen is er om de week op de vrijdagavond een clubavond. Op deze avond denken we met elkaar na over God en Zijn woord, meestal is er een bepaald thema wat we het hele seizoen met elkaar behandelen. Daarnaast is er ruimte voor knutselen, spelen we een spel, maken we met elkaar iets voor de ouderen enz. Op deze avonden hebben we om de beurt de leiding voor zo’n avond, met als doel om de kinderen op een laagdrempelige manier te vertellen over de liefde van de Heere God. We hebben weer enorm veel zin in het nieuwe seizoen”, aldus Marjan en Fransisca.

Meer uit Tholen

Gemeenteraad beveelt burgemeester Marleen Sijbers aan voor herbenoeming

THOLEN - De gemeenteraad heeft donderdagavond burgemeester Marleen Sijbers (60) aanbevolen voor herbenoeming. Daarmee wordt zij voorgedragen voor een tweede ambtstermijn. Sijbers werd zes jaar geleden benoemd als burgemeester van Tholen en zit nu in het laatste jaar van haar eerste termijn.

5 uur geleden
Toneelclub Poortvliet legt de laatste hand aan nieuwe voorstelling

POORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.

10 uur geleden
Anton Geluk volgt David Hage op als directeur van Alvantho: ‘Ik voel me vereerd’

SINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.

15 uur geleden
Schade maar geen gewonden bij botsing tussen twee auto’s op de Postweg

THOLEN - Op de Postweg bij Tholen is dinsdagavond schade ontstaan bij een aanrijding tussen twee auto's. Beide voertuigen kwamen om onbekende reden met elkaar in botsing. Er zijn geen gewonden gevallen.

18 uur geleden
Gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen vrij in reserves: ‘Ga er terughoudend mee om’

THOLEN - De gemeente Tholen heeft bijna 50 miljoen euro in de reserves dat nu niet direct nodig is. Dit geld kan bijvoorbeeld later gebruikt worden voor noodzakelijke investeringen in de toekomst. Het kan ook voor andere projecten worden ingezet, maar het college adviseert de gemeenteraad om hier met terughoudendheid mee om te gaan. Dat antwoordt het college op schriftelijke vragen van Anco Fase (VVD) na de publicatie van het BDO-rapport.

1 dag geleden
Bram Akkermans: ‘Ik was wel naïef toen ik besloot fulltime voor mijn Lego-onderneming te gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BREDA/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Bram Akkermans van Brams Bouwstenen.

1 dag geleden
Bestelbus rijdt midden in de nacht sloot in langs de N659 bij Tholen

THOLEN - Een bestelbus is in de nacht van dinsdag op woensdag in een sloot langs de N659 bij Tholen terechtgekomen. Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen.

1 dag geleden