Marjan en Fransisca doen vrijwilligerswerk bij de Morgenster: ‘We genieten van het enthousiasme van de kinderen’
SINT-ANNALAND - Marjan Koopman en Fransisca Lindhout, beiden woonachtig in Sint-Annaland, zitten in de leiding van de Morgenster. De Morgenster is een kinderclub van de kerk met kinderen van groep 5 t/m 8 in Sint-Annaland.
Kinderclub de Morgenster is een initiatief van de Hersteld Hervormde Gemeente Sint-Annaland. In het winterseizoen is er om de week op vrijdagavond een clubavond. Zowel Marjan als Fransisca organiseren samen met een aantal andere leidsters deze avonden. De dames zijn beiden benaderd vanuit het jeugdwerk om te helpen met de avonden.
“Het leek ons leuk om met de kinderen van onze kerkelijke gemeente en op die manier dienstbaar te mogen zijn in Gods koninkrijk. Het is mooi om de interactie te merken met de kinderen en te ervaren. Ze zijn heerlijk enthousiast en daar genieten wij van”, leggen de dames uit. Zowel Marjan als Fransisca doen geen ander vrijwilligers werk maar halen uit deze clubavonden veel voldoening. “In het winterseizoen is er om de week op de vrijdagavond een clubavond. Op deze avond denken we met elkaar na over God en Zijn woord, meestal is er een bepaald thema wat we het hele seizoen met elkaar behandelen. Daarnaast is er ruimte voor knutselen, spelen we een spel, maken we met elkaar iets voor de ouderen enz. Op deze avonden hebben we om de beurt de leiding voor zo’n avond, met als doel om de kinderen op een laagdrempelige manier te vertellen over de liefde van de Heere God. We hebben weer enorm veel zin in het nieuwe seizoen”, aldus Marjan en Fransisca.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.
6 uur geledenTHOLEN - Peter Hoek (SGP) trok bij de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen de meeste stemmen, gevolgd door Liesje van der Zande (FvD). In de top tien van populairste kandidaten staan drie partijen met elk twee vertegenwoordigers. Deze raadsleden kwamen het hoogst uit de bus bij de kiezers.
9 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 21 maart allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 19 in de Derde Klasse en speelronde 17 in de Vierde en Vijfde Klasse.
11 uur geledenTHOLEN - Het Thoolse college ziet voorlopig geen reden om in te grijpen bij het groen rondom wooncomplex Buitenhof. Bewoners van het complex hadden eerder dit jaar hun zorgen geuit over het onderhoud van de elzen en wilgen voor hun ramen. Zij vinden dat er te weinig gesnoeid wordt, maar het college kijkt hier anders tegenaan.
1 dag geledenTHOLEN - De voorjaarskermis staat deze week weer opgesteld in Tholen. Vier dagen lang kan jong en oud genieten van verschillende attracties langs de haven aan de Contre Escarpe.
1 dag geledenTHOLEN - De rolbrug bij de haven van Tholen is sinds maandag weer in gebruik. Na bijna twee jaar stilstand kunnen inwoners en bezoekers weer een ommetje door de haven maken. De brug was in april 2024 buiten gebruik gesteld vanwege technische storingen en hoge onderhoudskosten.
1 dag geledenTHOLEN - Het jaarlijkse Concordia Concert vond afgelopen zaterdag plaats in sporthal De Meulvliet, die voor de gelegenheid was omgebouwd tot concertzaal. Tijdens deze avond lieten alle acht orkesten en groepen van de vereniging van zich horen. In totaal stonden er zo'n 160 muzikanten op het podium, in de leeftijd van zes tot zeventig jaar.
2 dagen geleden