Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marijke Hillebrand is apetrots op haar zoon, die het familiebedrijf voortzet

Marijke Hillebrand is apetrots op haar zoon, die het familiebedrijf voortzet

GOES - Toen de ouders van Rens Hillebrand kinderen kregen, zeiden ze dat ze hun gezin net zo lang hoopten uit te breiden tot zich een nieuwe generatie voor hun schoenmakerij aandiende. Na drie dochters kwam met Rens hun eerste zoon ter wereld. “Hij wordt later schoenmaker”, riep moeder Marijke meteen. En ze kreeg gelijk.Marijke Hillebrand (73) trouwde met de man die als derde generatie Schoenservice Hillebrand in Goes aanstuurde. Ze was veel in de winkel te vinden, hielp klanten en verzorgde stikwerkjes. Hun vier kinderen hebben vroeger ook allemaal de helpende hand toegestoken. Haar man, die tien jaar geleden op 62-jarige leeftijd plotseling overleed, heeft het unieke moment van de uitreiken van het predicaat hofleverancier vorige week niet meer kunnen meemaken, maar Marijke was er, samen met dochter Marit, bij toen Rens, als nieuw hoofd van het familiebedrijf, het gevelwapen van hofleverancier ontving. “Heel trots ben ik”, glunderde ze.

Burgemeester Margo Mulder van de gemeente Goes prees bij de uitreiking onder meer dat Hillebrand een erkend leerbedrijf is. “Om dat te worden, moest jij zelf ook weer naar school en die opleiding deed je in één in plaats van drie jaar. Een van je leerlingen won in 2018 een prijs bij een Europese vakwedstrijd, dus je leidt ook goéd op. Daarnaast zijn jullie altijd blijven vernieuwen, schreef mevrouw Hoekenga van de Nederlandse Schoenmakers Vereniging me in een brief en daarmee is jouw bedrijf een voorbeeld voor de hele branche.”

Meer uit Beveland

Frans Naerebout-penning voor Jan Driedijk uit Wolphaartsdijk

WOLPHAARTSDIJK - Tijdens de algemene ledenvergadering van de Vereniging Gemeenschap Wolphaartsdijk (VGW) heeft Jan Driedijk woensdagavond de Frans Naerebout-penning ontvangen. Burgemeester Cees van den Bos reikte de gemeentelijke vrijwilligersonderscheiding uit als blijk van waardering voor Driedijks jarenlange inzet voor de dorpsgemeenschap.

1 uur geleden
Drie gewonden bij ongeval op A58 bij Rilland

RILLAND - Vanwege een ernstig verkeersongeval was de A58 bij Rilland gisteren aan het begin van de avond afgesloten in de richting van Bergen op Zoom. Drie personen zijn gewond geraakt en met spoed naar ziekenhuizen gebracht. Het verkeer werd omgeleid. Het ging rond 18.20 uur mis ter hoogte van de Kreekrakbrug. Volgens de politie kwamen door onbekende oorzaak drie auto's met elkaar in botsing. Hierbij raakten twee volwassenen en een kind gewond. De drie gewonden zijn met spoed naar ziekenhuizen gebracht. Er werd een traumahelikopter opgeroepen, maar de komst hiervan werd kort voor aankomst geannuleerd.

6 uur geleden
Zomerexpositie ‘De Psalm als Levenslied’ in Kloetinge

KLOETINGE - De Pioniersgroep Hart en Ziel Kloetinge organiseert deze zomer een bijzondere expositie in de Geerteskerk met als titel 'De Psalm als Levenslied'. Centraal in de tentoonstelling staat het werk van kunstenaar Jedi Noordegraaf, die bezig is met een indrukwekkend kunstproject rond alle 150 Psalmen.

6 uur geleden
Motorrijdster (23) uit Goes overleden bij ongeluk Veere

VEERE - Een 23-jarige motorrijdster uit Goes is woensdagavond om het leven gekomen bij een eenzijdig verkeersongeluk bij Veere. Dat heeft de politie bevestigd.

10 uur geleden
Open tuinendagen De Bevelanden en Walcheren

BEVELAND - Op vrijdag 20, zaterdag 21 en zondag 22 juni organiseert Groei & Bloei de Bevelanden en Walcheren weer de jaarlijkse Open Tuinen Dagen. Leden van de vereniging zetten dan hun tuin open voor iedereen die van groen en gezelligheid houdt. Dit jaar doen veertien tuinen mee waarvan vier op de Bevelanden.

11 uur geleden
Gemeenten organiseert filmavond veteranen

KRABBENDIJKE - Op donderdagavond 3 juli organiseren gemeente Borsele, Reimerswaal en Kapelle een speciale filmavond voor veteranen en andere geïnteresseerden. 

23 uur geleden
Voorlopig geen nieuwe stakingen op het spoor: vakbonden leggen eindbod NS voor aan leden

De vakbonden FNV, CNV en VVMC schorten hun acties en stakingen bij de Nederlandse Spoorwegen voorlopig op. Ze leggen het nieuwe eindbod van de NS voor een cao aan hun leden voor. Daarmee komt er tijdelijk rust op het spoor, na weken van onenigheid en acties.

1 dag geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!