Marianne geeft yogales op het strandje in Sint-Annaland: 'Heerlijk rustgevend'
SINT ANNALAND - Zand onder je billen, de zon in je gezicht en het heerlijk rustgevende geluid van het water. Dat zijn een aantal redenen waarom Marianne Honkoop graag yogales geeft op het strand.
In de zomermaanden kan iedereen elke zondagochtend een les volgen bij met Marianne. Zij geeft deze lessen op het strandje in Sint Annaland. “Ik vind deze plek zo bijzonder, omdat het toch een rustgevende factor heeft. Door het zand, het water en vooral de buitenlucht”, legt Marianne uit. “Eerder heb ik mijn lessen ook gegeven elders in een gymzaal. Door gebrek aan animo heb ik dit toen der tijd niet door kunnen zetten. Toen kwam ik op het idee om het hier, in Sint Annaland, op het strand te geven. Gelukkig bleek hier meer animo voor te zijn.”
Cirkel van rust
Marianne haalt zelf veel voldoening uit haar oefeningen en lessen. Dit kun je ook goed zien aan haar tijdens het les geven. Maar je merkt het ook zeker aan de deelnemers. Een cirkel van rust vormt de groep tijdens één van haar lessen. De omgeving doet er op dat moment niet toe, ondanks dat het strandje goed bezocht wordt door toeristen.
“Wat ik heel belangrijk vind aan mijn lessen is dat iedereen welkom is. Met en zonder ervaring kun je bij mijn lessen aansluiten. Ik pas mijn lessen op elk niveau aan, hierdoor kan iedereen mee doen.” Een smoes als: ‘Ik ben niet flexibel genoeg’ werkt niet bij Marianne. “Dat zou juist een reden zijn om yoga oefeningen te doen” lacht ze.
Meer uit Tholen
THOLEN - Het team Jij op Tholen organiseert in de meivakantie weer activiteiten voor kinderen en jongeren. Er is een meidenmiddag, apenkooien, uitje naar een trampolinepark en bubbelvoetbal. Kosten wisselen per activiteit. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan vanaf maandag 30 maart 12.00 uur via de website van Jij op Tholen.
1 uur geledenTHOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.
5 uur geledenTHOLEN - Dit weekend is het weer zover: de zomertijd gaat in. Twee keer per jaar verzetten we de tijd. Het zorgt regelmatig voor verwarring, want wanneer gaat de klok nu vooruit en wanneer gaat de klok achteruit? Het goede nieuws is dat er gelukkig handige ezelsbruggetjes voor zijn. Het slechte nieuws is dat we dit weekend een uurtje minder kunnen slapen. Althans, dat wordt vaak gezegd als de klok een uur vooruit gaat.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Smerdiek krijgt er een bijzondere wandelroute bij. Op dinsdag 31 maart om 14.30 uur wordt op de Markt bij de waterpomp het Hazenpad officieel geopend. De opening wordt verricht door auteur Jeroen Windmeijer. Iedereen is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De jaarlijkse wandeltocht van Sint Philipsland wordt komende zaterdag voor de tiende keer gelopen. Deelnemers kunnen kiezen uit vier afstanden en kunnen achteraf genieten van een kommetje snert of een pannenkoek.
2 dagen geledenTHOLEN - De wethouders Peter Hoek, Corniel van Leeuwen en Hilde Moerland zien af van een zetel in de gemeenteraad van Tholen. Ze vinden de combinatie van hun functie als wethouder en raadslid onwenselijk en maken daarom plaats voor andere raadsleden.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - De Koninklijke Fanfare Accelerando bestaat 145 jaar. Dat vieren de Setallandse muzikanten met verschillende activiteiten. Op zaterdagavond 11 april organiseren ze een jubileumconcert in de sportzaal van De Wellevaete. Het publiek wordt getrakteerd op een muzikale terugblik van het verleden naar het heden.
2 dagen geleden