Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marga en Alex Greeve verlichten de buurt

Marga en Alex Greeve verlichten de buurt

GOES - In deze donkere dagen brengen gelukkig ook veel mensen vrolijkheid, zoals het Goese echtpaar Greeve. Zij trakteren de buurt op gezelligheid met hun versierde huis en tuin. Al een maand zijn de woning en tuin van Marga en Alex Greeve versierd. Ze maken het graag gezellig voor zichzelf, maar ook voor anderen. Het blijkt geen verspilde moeite. “We krijgen zóveel reacties”, vertelt de heer des huizes. “Mensen staan voor ons huis stil om te kijken, maken foto’s en rijden om zodat ze het kunnen zien. Pas stonden twee Syrische vrouwen te facetimen met ons huis op de achtergrond. We gaan de hele wereld over.”

Het stel vindt het allemaal leuk. Als passanten vragen of ze een foto mogen maken, loopt het paar nog mee om ze op de kiek te zetten ook. “Wat vrolijkheid brengen in deze tijd. We hebben er zelf ook plezier van. Binnen versieren Marga en ik het samen en buiten is mijn pakkie-an.” Zo gaat het al 21 jaar bij hun thuis aan de Kloetingseweg. “We begonnen ooit met een joekel van een vallende ster op de nok. Die heeft het inmiddels begeven, maar het was echt een eye-catcher.” Door de jaren heen kwam er steeds iets bij en nu is de look helemaal naar hun zin. Bijna een werkweek kost het om alles in feestsfeer te hullen. “Als je op You Tube kijkt, kan het nog veel gekker, maar we willen het wel leuk houden. Anders is het einde zoek.”

Maar hoe gezellig ook, op 6 januari gaat resoluut de stekker eruit. “Da’s wel een pittig moment hoor, haha.” Al blijft een rijtje lampjes aan de voorgevel wel hangen. En de stationsklok eronder is een ankerpunt geworden voor voorbijgangers. “Als die niet goed loopt, duurt het nooit lang voordat we dat weten.”

Meer uit Beveland

Gemeente Borsele koopt twee kunstwerken voor Hoedekenskerke

BORSELE - De gemeente Borsele heeft besloten twee nieuwe kunstwerken aan te kopen: De man van de overkant van kunstenares Jeannette Ephraim en Droog-veer van Betsy de Jonge. In totaal wordt hiervoor 51.000 euro uitgetrokken.

2 uur geleden
Herdenking Slag om de Schelde

's GRAVENPOLDER - Op donderdag 6 november vindt in 's-Gravenpolder de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde plaats.

6 uur geleden
Opening christelijk kindcentrum De Wingerd

GOES - Op woensdag 5 november wordt het nieuwe Integraal Kindcentrum (IKC) De Wingerd officieel geopend aan de Hilleweg 3 in Goes. Wethouder Stan Meulblok verricht om 11.45 uur de openingshandeling. Het kindcentrum is een samenwerking tussen basisschool De Wingerd en kinderopvangorganisatie Gloed, en biedt opvang en onderwijs aan kinderen van 0 tot 13 jaar.

21 uur geleden
Sinterklaas komt naar Goes!

GOES - Heb jij het al gehoord? Op zaterdag 22 november komt Sinterklaas weer aan in Goes! De goedheiligman meert rond 13.00 uur aan in de stadshaven, waar hij op de historische kade feestelijk wordt verwelkomd door de Kinderburgemeester. Daarna trekt de Sint samen met zijn vrolijke Pieten, muziek en héél veel pepernoten door de binnenstad.

1 dag geleden
Fabian Franse uit Kloetinge is Salvagecoördinator: ‘Hulp als het het hardst nodig is’

"Op het moment dat alles onzeker is, geef ik mensen duidelijkheid; dat is wat ze het meest nodig hebben." Fabian Franse (46) uit Kloetinge werkt sinds 2007 als Salvagecoördinator in Zuidwest-Nederland. Wanneer de brandweer uitrukt naar een brand, begint voor bewoners of ondernemers vaak een lange nasleep. Nog vóór de verzekeraar arriveert, biedt Franse als Salvagecoördinator eerste hulp en helpt hij gedupeerden hun situatie weer op orde te krijgen.

1 dag geleden
Brand bij muziekwinkel Bax in Goes

GOES - In de nacht van maandag op dinsdag is er brand uitgebroken bij muziekwinkel Bax in Goes. De brand ontstond rond 00.15 uur in een heftruck binnen het pand aan de Olympiastraat.

1 dag geleden
Gloednieuwe Oosterscheldepadgids gepresenteerd

GOES - Op 31 oktober 2025 ontving burgemeester Cees van den Bos in 't Sas de vernieuwde wandelgids van het Oosterscheldepad. 

1 dag geleden