Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marco: ‘Het is leuk dat Stalland zo mooi en netjes is, omdat wij eraan meewerken’

Marco: ‘Het is leuk dat Stalland zo mooi en netjes is, omdat wij eraan meewerken’

Eén van de groene wachters die het onderhoud en de bewatering doen, is Marco Roggeband. Hij is cliënt bij Sjaloom Zorg en woont in De Kaoie in Sint-Annaland. Hij is blij dat hij betrokken is bij dit project in zijn eigen dorp. “Het is leuk om te zien dat het zo mooi en netjes is, omdat wij eraan meewerken”, zegt hij enthousiast. 

Marco heeft een drukke weekplanning. Zo werkt hij vol plezier bij Bouman Potter. “Daar zet ik meubels zoals banken en stoelen klaar voor de andere dag. Bij een koeienboer werk ik ook nog. Daar mag ik op een trekker rijden en oogst ik mais. Ook kan ik er gras maaien”, zo legt Marco uit. Omdat ik goed kan rijden, ben ik door onze coördinator Johan de Wit gevraagd of ik ook aan de slag wil voor het groenproject in Sint-Annaland. Ik mag dan met een kleine vrachtwagen rijden waar een bak met water op staat. Mijn collega kan dan de bloembakken water geven. Deze zijn pas opgehangen en ze zijn erg mooi. Ik hou wel van bloemen en planten. Dat komt denk ik, omdat mijn opa een familiebedrijf heeft in cactussen. Ook vind ik het leuk dat ik kan zorgen dat al die bloemen mooi blijven. Dat kan ik dan zelf ook laten zien, want ze staan in mijn eigen woonplaats. We gaan ook zorgen dat het onkruid verdwijnt. Dat is voor mij niet zulk zwaar werk, want volgens mij gaat Johan dat doen met een brander.” Marco vindt het leuk dat hij de ene keer binnen werkt en de andere keer buiten. “Het is nu wel erg warm buiten, maar nog steeds vind ik het leuk om mijn eigen dorp een beetje mooier te maken. Ik doe het graag.”

Meer uit Tholen

Op de werkvloer bij TanteLouise: ‘Diversiteit wordt hier gewaardeerd, dat zie je terug in de teams’ [OP DE WERKVLOER]

BERGEN OP ZOOM - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is. Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er nou zo mooi aan het vak? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: teamleider Miranda Mentzij en hbo-verpleegkundige Nienke Stins van TanteLouise.

1 uur geleden
Voor deze Thoolse activiteiten tijdens NLdoet is hulp van vrijwilligers nodig

THOLEN - Over ruim een maand is het alweer tijd voor de jaarlijkse grote vrijwilligersactie NLdoet. Op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart kunnen vrijwilligers lokale verenigingen en organisaties een handje helpen bij activiteiten die vaak gepaard gaan met veel gezelligheid. Ondertussen zijn er binnen de gemeente Tholen al verschillende activiteiten aangemeld die dringend op zoek zijn naar vrijwilligers.

4 uur geleden
Bedrag van 3,1 miljoen euro beschikbaar voor restauratie van rijksmonumenten

THOLEN - De Provincie Zeeland stelt ook in 2026 subsidie beschikbaar voor de restauratie van rijksmonumenten. Vorig jaar profiteerden vier projecten op Tholen van deze regeling. Dit jaar is een totaalbudget van 3,1 miljoen euro beschikbaar.

1 dag geleden
Koude winter zorgt voor piek in muizenoverlast: spouwmuur favoriete schuilplek

THOLEN - De aanhoudende vorst zorgt niet alleen voor gladde wegen en bevroren autoruiten, maar ook voor een toename van muizen- en rattenoverlast in huis. Volgens het landelijke platform Beestjeskwijt zoeken knaagdieren massaal hun toevlucht tot spouwmuren en isolatielagen van woningen. Vooral goed geïsoleerde huizen blijken in trek als warme schuilplaats tijdens koude nachten. 

1 dag geleden
Van klassiek tot religieus: Zomerconcerten Tholen biedt weer podium voor muziek

THOLEN - De stichting Zomerconcerten Tholen zoekt optredens voor de concerten van juni tot en met oktober. Tijdens deze zaterdagmiddagen krijgen muzikanten een podium. Solo, met een ensemble of koor; alles is welkom.

1 dag geleden
Oplichters doen zich voor als gemeentemedewerkers in Sint Annaland, Oud Vossemeer en Sint Philipsland

SINT ANNALAND / OUD VOSSEMEER / SINT PHILIPSLAND - Er zijn oplichters actief in meerdere dorpen op Tholen. Daarvoor waarschuwt de Zeeuwse politie. 

2 dagen geleden
ABT wil opheldering over procedure rond migrantenhuisvesting Slabbecoornweg

THOLEN - Raadslid Han van 't Hof (ABT) snapt niet waarom het college meewerkt aan een vergunning voor de huisvesting van arbeidsmigranten aan de Slabbecoornweg in Tholen. Een eerder besluit staat verblijf van gastarbeiders op Thoolse bedrijventerreinen niet toe, maar het college wil dit omzeilen via een zogeheten BOPA-procedure. In schriftelijke vragen aan het bestuur verzoekt Van 't Hof om onderbouwing.

2 dagen geleden