Marcelo na werk op stembureau toch mee met Real naar Londen
MADRID (ANP) - Marcelo heeft alsnog zijn democratische plicht vervuld en kan met Real Madrid naar Londen afreizen voor de return in de halve finales van de Champions League tegen Chelsea. De in Brazilië geboren verdediger, sinds 2011 in het bezit van de Spaanse nationaliteit, meldde zich in alle vroegte op een stembureau om toezicht te houden bij een regionale verkiezing in Madrid. Hij mocht volgens de Spaanse krant Marca al na een paar minuten weg.
Alle Spaanse staatsburgers die in het kiesregister staan, kunnen worden opgeroepen om te werken in stembureaus, waarvoor ze 65 euro krijgen. Marcelo kreeg de oproep voor het stembureau in de wijk La Moraleja. Real Madrid had een verzoek ingediend om Marcelo te ontslaan van zijn plicht vanwege de wedstrijd tegen Chelsea, maar dat werd afgewezen.
Het hoofd toezicht was Marcelo gunstig gezind. Die gaf de beroemde voetballer al na een paar minuten vrij. De Braziliaan kan zodoende met selectie mee naar Londen, waar Real moet winnen om zich te plaatsen voor de finale. Het duel met Chelsea vorige week in Madrid eindigde in 1-1.
Meer uit Voetbal
LEEDS (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League opnieuw punten verspeeld. Het elftal van trainer Rúben Amorim kwam bij nummer 16 Leeds United niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Manchester wist dinsdag voor eigen publiek al niet te winnen van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (1-1).
4 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.
5 uur geledenCORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
16 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
18 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
19 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
20 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
21 uur geleden