Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Marc van der Steen nieuwe bestuurder van Stadlander

Marc van der Steen nieuwe bestuurder van Stadlander

THOLEN - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe bestuurder. De Raad van Commissarissen van Stadlander benoemt Marc van der Steen per 21 juni 2019 als nieuwe bestuurder van woningcorporatie Stadlander.

"Marc is een echte volkshuisvester. Hij staat voor betaalbaar wonen in een duurzame woning en voor goede samenwerking met huurders en wijkpartners. Hij heeft speciale aandacht voor mensen die extra aandacht en ondersteuning nodig hebben. Marc is opgegroeid in Bergen op Zoom en maatschappelijk actief op de Brabantse Wal. Hij is hierdoor goed bekend met het werkgebied van Stadlander", laat de woningcorporatie in een verklaring weten. Van der Steen is op dit moment Vestigingsmanager bij woningcorporatie Alwel.

"Marc van der Steen heeft heel veel zin om zich met de collega's en samenwerkingspartners in te zetten voor de huurders van Stadlander, en de wijken en kernen waarin de huurders wonen. Hij is een mooie opvolger van Ton Ringersma die op 20 juni afscheid neemt van Stadlander."

De Raad van Commissarissen verwacht met Marc van der Steen de ingezette koers van Stadlander voort te zetten en met zijn kwaliteiten deze koers verder te kunnen intensiveren.

Meer uit Tholen

Koninklijke onderscheiding voor oud-kerkrentmeester Rien de Graaf uit Stavenisse

STAVENISSE - Rien de Graaf is vrijdagmiddag tijdens de onthulling van het gerestaureerde grafmonument in de Hervormde Kerk van Stavenisse verrast met een Koninklijke onderscheiding. De onderscheiding kreeg hij vanwege zijn jarenlange inzet voor onder meer de kerk en de restauratie van het monument Hieronymus van Tuyll van Serooskerke.

3 uur geleden
Engedi viert 30 jaar begeleiding bij verlies, trauma en herstel

[Advertorial] POORTVLIET - Dertig jaar geleden schreef Jolanda Geelen haar praktijk Engedi in bij de Kamer van Koophandel. Inmiddels heeft zij al vele cliënten mogen begeleiden bij uiteenlopende hulpvragen, zoals trauma, verlies, relatieproblemen en misbruik. Vanuit haar praktijk in Poortvliet blikt ze dankbaar terug op een intense maar waardevolle periode.

10 uur geleden
Winactie: Doe mee aan de WK-prijsvraag en win een LG Televisie

THOLEN - Ben jij dé WK-kenner van de regio? Doe mee met de WK-prijsvraag van Uitgeverij de Bode en win een LG televisie!

1 dag geleden
Weervisserij in de Oosterschelde vecht voor toekomst: ‘Jonge aanwas hard nodig’

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Ooit waren er 23 weervissers actief op de Oosterschelde, nu is er nog maar één: Henk van Schilt, schoonzoon van Cor van Dort, de bekendste weervisser van Bergen op Zoom, die in september 2025 overleed op 93-jarige leeftijd.

1 dag geleden
Bravis Ziekenhuis test oplossing tegen medicijnresten in het rioolwater

WEST-BRABANT/THOLEN - Het Bravis ziekenhuis zet een speciaal IC-filter in om medicijnresten, zoals antibiotica, uit het rioolwater te houden. Het filter wordt ingezet op de Intensive Care en is ontwikkeld in samenwerking met Zereau.

2 dagen geleden
Meisje op brommer raakt gewond na botsing met paaltje bij Poortvliet

POORTVLIET - Een minderjarig meisje is dinsdagavond gewond geraakt toen zij met haar brommer ten val kwam op de Kadijk bij Poortvliet. Volgens de politie botste ze daarbij tegen een paaltje.

2 dagen geleden
Opgelet: Slaakbrug vanaf donderdagavond tijdelijk dicht vanwege onderhoud

SINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - De Slaakbrug (N257) is van donderdag 28 tot en met vrijdag 29 mei afgesloten vanwege onderhoud. Rijkswaterstaat voert dan werkzaamheden uit aan de voegovergangen en opleggingen. Zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan zijn dicht. Als het werk uitloopt, wordt er doorgewerkt tot en met zaterdag.

2 dagen geleden