Marc van der Steen nieuwe bestuurder van Stadlander
THOLEN - Woningcorporatie Stadlander heeft een nieuwe bestuurder. De Raad van Commissarissen van Stadlander benoemt Marc van der Steen per 21 juni 2019 als nieuwe bestuurder van woningcorporatie Stadlander.
"Marc is een echte volkshuisvester. Hij staat voor betaalbaar wonen in een duurzame woning en voor goede samenwerking met huurders en wijkpartners. Hij heeft speciale aandacht voor mensen die extra aandacht en ondersteuning nodig hebben. Marc is opgegroeid in Bergen op Zoom en maatschappelijk actief op de Brabantse Wal. Hij is hierdoor goed bekend met het werkgebied van Stadlander", laat de woningcorporatie in een verklaring weten. Van der Steen is op dit moment Vestigingsmanager bij woningcorporatie Alwel.
"Marc van der Steen heeft heel veel zin om zich met de collega's en samenwerkingspartners in te zetten voor de huurders van Stadlander, en de wijken en kernen waarin de huurders wonen. Hij is een mooie opvolger van Ton Ringersma die op 20 juni afscheid neemt van Stadlander."
De Raad van Commissarissen verwacht met Marc van der Steen de ingezette koers van Stadlander voort te zetten en met zijn kwaliteiten deze koers verder te kunnen intensiveren.
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND/THOLEN - De politie heeft vrijdag 30 oktober een verkeerscontrole uitgevoerd op twee locaties in de gemeente Tholen. Hierbij zijn 102 voertuigen gecontroleerd. De politie stelde een reeks overtredingen vast, waaronder rijden onder invloed.
20 uur geledenTHOLEN - De Grote Clubactie heeft opnieuw een recordbedrag opgehaald op Tholen: 29.516,25 euro. Dat is ruim vijfduizend euro meer dan vorig jaar. Ook landelijk werd een recordbedrag ingezameld van ruim 27 miljoen euro.
22 uur geledenTHOLEN - Stichting Tholen Sterk organiseerde afgelopen zaterdag de lampionnen- en lichtjesoptocht in Tholen. Naar verwachting liepen ruim duizend deelnemers mee. De route week dit jaar af vanwege wegwerkzaamheden.
1 dag geledenSINT-ANNALAND/POORTVLIET - Ze hebben er even op moeten wachten, maar nu hij eenmaal 'uitruk gereed' op de kazerne staat te pronken, zijn de brandweerlieden er maar wat blij mee. Brandweer Sint-Annaland heeft als eerste kazerne van Zeeland haar nieuwe blusvoertuig in ontvangst mogen nemen.
1 dag geledenPOORTVLIET/SINT-MAARTENSDIJK - Op vrijdag 6 en zaterdag 7 november zijn de Nationale Natuurwerkdagen. Ook op Tholen gaan mensen aan de slag: schoolklassen in Poortvliet en vrijwilligers bij Sint-Maartensdijk.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Piet Alkema die de spotlight mocht vangen.
3 dagen geledenBERGEN OP ZOOM- De politie heeft gisteren een 44-jarige man uit Tholen aangehouden. De man wordt verdacht van het plegen van een woninginbraak aan de Schaepmanlaan in Bergen op Zoom. De inbraak vond plaats op 14 augustus van dit jaar.
3 dagen geleden