Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Maradona vlak voor 60e verjaardag opnieuw in quarantaine'

'Maradona vlak voor 60e verjaardag opnieuw in quarantaine'

BUENOS AIRES (ANP/RTR) - Voormalig topvoetballer Diego Maradona is drie dagen voor zijn 60e verjaardag opnieuw in quarantaine gegaan. Dat meldden diverse Argentijnse media. Een van zijn lijfwachten is mogelijk besmet geraakt met het coronavirus. In afwachting van diens testresultaat verblijft Maradona nu ook weer in afzondering.

Begin deze maand ging Maradona ook al even in thuisisolatie. Hij moest toen een test ondergaan nadat hij in nauw contact was geweest met een voetballer, die kort daarna positief testte. Maradona moest daardoor ook een test doen. Met een negatief resultaat, aldus zijn advocaat. Mogelijk ondergaat het vroegere idool donderdag opnieuw een coronatest.

Maradona, die zijn land in 1986 naar de wereldtitel leidde, wordt vrijdag 60 jaar. Hij is momenteel in La Plata trainer van Gimnasia y Esgrima, dat uitgerekend op zijn verjaardag de eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen speelt tegen Patronato. Het is onzeker of Maradona bij dat duel aanwezig zal zijn.

Gezondheisklachten

De Argentijnse voetbalheld kampt de laatste jaren met nogal wat gezondheidsklachten. Hij wordt gezien als risicopatiënt in de huidige coronapandemie. Maradona bleef mede daarom vorige week ook al weg bij de training. In Argentinië zijn al meer dan een miljoen coronabesmettingen geregistreerd.

Van een andere grote naam in de voetbalwereld, FIFA-voorzitter Gianni Infantino (50), werd dinsdag bekend dat hij positief heeft getest op het coronavirus.

Meer uit Sport

Verstappen door straffen Hamilton en Antonelli naar vierde plek

BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen start in de Grote Prijs van Hongarije zondag vanaf de vierde plaats. Door de gridstraffen van de Brit Lewis Hamilton en de Italiaan Kimi Antonelli is de Red Bull-coureur twee plaatsen opgeschoven.

8 uur geleden
PSV in oefenwedstrijd tegen Villarreal hard onderuit

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de oefenwedstrijd tegen Villarreal in eigen huis met 3-1 verloren. Het was de voorlaatste oefenwedstrijd voordat de landskampioen het volgende week zondag opneemt tegen bekerwinnaar AZ om de Johan Cruijff Schaal.

8 uur geleden
Hamilton naast Verstappen bij start Hongarije na straf

BOEDAPEST (ANP) - Lewis Hamilton start zondag vanaf de vijfde plek in de Grote Prijs van Hongarije. De Britse Ferrari-coureur is als straf drie plaatsen teruggezet op de startgrid omdat hij de Australiër Oscar Piastri van McLaren had gehinderd in diens snelle ronde. Hamilton staat nu op de derde startrij naast Max Verstappen.

9 uur geleden
Evenepoel heeft gemengde gevoelens na tweede plek in Alpe d'Huez

ALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Remco Evenepoel stond met gemengde gevoelens aan de eindstreep van de voorlaatste etappe in de Tour de France naar Alpe d'Huez. De Belg werd tweede in de etappe en verzekerde zich daarmee ook zo goed als zeker van de tweede plaats in het eindklassement. Voor de ritzege kwam hij 26 seconden tekort ten opzichte van Richard Carapaz, die vanuit de vroege ontsnapping zijn tweede zege van deze Tour boekte.

10 uur geleden
Pedersen wint puntenklassement Tour dankzij aanvallen in Alpen

ALPE D'HUEZ (ANP) - De Deense wielrenner Mads Pedersen (30) heeft zich zaterdag verzekerd van de eindzege in het puntenklassement in de Tour de France, mits hij de ronde zondag uitrijdt. De groenetruidrager van Lidl-Trek won tijdens de koninginnenrit van Le Bourg-d'Oisans naar Alpe d'Huez de tussensprint in Saint-Julien-Mont-Denis, waardoor hij in de slotetappe naar Parijs niet meer te achterhalen is door de Belgische sprinter Jasper Philipsen.

10 uur geleden
Arensman gehavend na laatste bergetappe Tour naar Alpe d'Huez

ALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Thymen Arensman is zaterdag gehavend aangekomen in Alpe d'Huez na de koninginnenrit van de Tour de France. De Nederlander van Netcompany-Ineos ging gedurende de etappe in de aanval, maar kwam in de afdaling van de Col du Galibier ten val.

10 uur geleden
Wielrenner Carapaz heeft 'Tour om van te dromen'

ALPE D'HUEZ (ANP) - Wielrenner Richard Carapaz sprak na afloop van de door hem gewonnen koninginnenrit in de Ronde van Frankrijk van "een Tour om van te dromen". De 33-jarige Ecuadoraan van EF Education-EasyPost boekte op Alpe d'Huez zijn tweede ritwinst van deze Tour en verzekerde zich zaterdag van de eindzege in het bergklassement.

10 uur geleden