Maradona domineert ochtendkranten: 'Ad10s' en 'In God's Hands'
AMSTERDAM (ANP) - Het overlijden van Diego Maradona domineert donderdagochtend vanzelfsprekend de voorpagina's van de kranten wereldwijd. De pagina's varieerden wereldwijd van het refereren aan 'de hand van God' tot aan fraaie foto's uit de rijke loopbaan van de Argentijnse voetballegende, die woensdag op 60-jarige leeftijd overleed.
De Italiaanse sportkrant Tuttosport kopte op de voorpagina: 'Ad10s', verwijzend naar het rugnummer van Maradona. Bij de kop stond een foto van Maradona die in 1986 de wereldbeker de lucht in hield.
The Guardian koos voor een foto waarop Maradona wordt aangestaard door zes Belgische voetballers, die onder de indruk lijken van de ster. "Vaarwel voetballegende die een WK heeft gedomineerd als geen andere speler", schreef de Engelse krant erbij.
Handsbal
Daily Mail ging in op de handsbal waarmee Maradona Argentinië op het WK van 1986 langs de Engelsen leidde. 'In God's Hands', stond er in grote letters op de voorpagina. "Een verdrietig afscheid van de eeuwige genius", stond erbij.
Bij Daily Star zat de frustratie over het mislopen van de wereldtitel in 1986 kennelijk nog hoog. "Waar was de VAR toen we hem het hardst nodig hadden?", kopte de krant bij een foto van de legendarische handsbal van Maradona. "Ja, hij was een bedrieger. Maar wat voor een geweldige bedrieger was het", stond er in een kader bij.
De Poolse krant Przegląd Sportowy beeldde de Argentijnse vlag paginagroot af met een treurig zonnetje met tranen in zijn ogen.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
1 dag geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
1 dag geleden