Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Maradona domineert ochtendkranten: 'Ad10s' en 'In God's Hands'

Maradona domineert ochtendkranten: 'Ad10s' en 'In God's Hands'

AMSTERDAM (ANP) - Het overlijden van Diego Maradona domineert donderdagochtend vanzelfsprekend de voorpagina's van de kranten wereldwijd. De pagina's varieerden wereldwijd van het refereren aan 'de hand van God' tot aan fraaie foto's uit de rijke loopbaan van de Argentijnse voetballegende, die woensdag op 60-jarige leeftijd overleed.

De Italiaanse sportkrant Tuttosport kopte op de voorpagina: 'Ad10s', verwijzend naar het rugnummer van Maradona. Bij de kop stond een foto van Maradona die in 1986 de wereldbeker de lucht in hield.

The Guardian koos voor een foto waarop Maradona wordt aangestaard door zes Belgische voetballers, die onder de indruk lijken van de ster. "Vaarwel voetballegende die een WK heeft gedomineerd als geen andere speler", schreef de Engelse krant erbij.

Handsbal

Daily Mail ging in op de handsbal waarmee Maradona Argentinië op het WK van 1986 langs de Engelsen leidde. 'In God's Hands', stond er in grote letters op de voorpagina. "Een verdrietig afscheid van de eeuwige genius", stond erbij.

Bij Daily Star zat de frustratie over het mislopen van de wereldtitel in 1986 kennelijk nog hoog. "Waar was de VAR toen we hem het hardst nodig hadden?", kopte de krant bij een foto van de legendarische handsbal van Maradona. "Ja, hij was een bedrieger. Maar wat voor een geweldige bedrieger was het", stond er in een kader bij.

De Poolse krant Przegląd Sportowy beeldde de Argentijnse vlag paginagroot af met een treurig zonnetje met tranen in zijn ogen.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

3 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

4 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

6 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

6 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

6 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

7 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

12 uur geleden