Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManUnited-voetballer Greenwood alsnog op borgtocht vrij

ManUnited-voetballer Greenwood alsnog op borgtocht vrij

MANCHESTER (ANP) - Manchester United-voetballer Mason Greenwood is woensdag alsnog op borgtocht vrijgelaten. De 21-jarige Engelsman werd maandag in voorlopige hechtenis genomen op beschuldiging van poging tot verkrachting, mishandeling en dwingend gedrag.

Op woensdag werd achter gesloten deuren een aanvraag voor de borgtocht behandeld. Een woordvoerder voor de rechtbank bevestigde dat de borgtocht was toegekend. Een van de voorwaarden is dat Greenwood geen contact mag hebben met getuigen, inclusief het vermeende slachtoffer.

Greenwood moet op 21 november in de rechtszaal verschijnen. De aanvaller werd in januari opgepakt op verdenking van verkrachting en mishandeling van zijn ex-vriendin. Hij kwam op borgtocht vrij, maar werd zaterdag opnieuw opgepakt en aangeklaagd. Hij stond maandag voor het eerst voor de rechter.

Greenwood, die één keer in actie kwam voor de nationale ploeg van Engeland, speelde zijn laatste wedstrijd voor United in januari. Hij werd na zijn eerste arrestatie tot nader order verbannen door de club.

Meer uit Voetbal

Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

1 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

4 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

4 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

9 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

2 dagen geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

2 dagen geleden