Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ManUnited-voetballer Greenwood alsnog op borgtocht vrij

ManUnited-voetballer Greenwood alsnog op borgtocht vrij

MANCHESTER (ANP) - Manchester United-voetballer Mason Greenwood is woensdag alsnog op borgtocht vrijgelaten. De 21-jarige Engelsman werd maandag in voorlopige hechtenis genomen op beschuldiging van poging tot verkrachting, mishandeling en dwingend gedrag.

Op woensdag werd achter gesloten deuren een aanvraag voor de borgtocht behandeld. Een woordvoerder voor de rechtbank bevestigde dat de borgtocht was toegekend. Een van de voorwaarden is dat Greenwood geen contact mag hebben met getuigen, inclusief het vermeende slachtoffer.

Greenwood moet op 21 november in de rechtszaal verschijnen. De aanvaller werd in januari opgepakt op verdenking van verkrachting en mishandeling van zijn ex-vriendin. Hij kwam op borgtocht vrij, maar werd zaterdag opnieuw opgepakt en aangeklaagd. Hij stond maandag voor het eerst voor de rechter.

Greenwood, die één keer in actie kwam voor de nationale ploeg van Engeland, speelde zijn laatste wedstrijd voor United in januari. Hij werd na zijn eerste arrestatie tot nader order verbannen door de club.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

22 minuten geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

2 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

2 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

3 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

4 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

4 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

6 uur geleden