ManUnited en politie gaan criminele relschoppers straffen
MANCHESTER (ANP) - Manchester United gaat de relschoppers straffen die misdrijven hebben gepleegd tijdens de protesten van afgelopen zondag. Die protesten leidden ertoe dat het duel met Liverpool werd uitgesteld. De club meldt met de politie te gaan samenwerken om hen te identificeren.
Ongeveer tweehonderd supporters van Manchester United drongen zondag in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Liverpool stadion Old Trafford binnen uit protest tegen eigenaar Joel Glazer. Ze liepen enige tijd op het veld voordat ze werden weggeleid. Daarna slaagde een groepje erin toch weer terug te keren op het gras.
"De club heeft geen behoefte om vreedzame demonstranten te straffen, maar zal samenwerken met de politie om diegenen te identificeren die criminele activiteiten hebben gepleegd en zal naast de straffen van de politie ook eigen sancties opleggen aan seizoenskaarthouders die worden geïdentificeerd", liet de club in een verklaring weten.
Buiten het stadion raakten demonstranten slaags met de politie. Volgens de politie van Manchester raakten twee agenten gewond, van wie er een moest worden behandeld in het ziekenhuis na verwondingen aan zijn gezicht.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
12 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
2 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.
3 uur geleden