ManUnited en politie gaan criminele relschoppers straffen
MANCHESTER (ANP) - Manchester United gaat de relschoppers straffen die misdrijven hebben gepleegd tijdens de protesten van afgelopen zondag. Die protesten leidden ertoe dat het duel met Liverpool werd uitgesteld. De club meldt met de politie te gaan samenwerken om hen te identificeren.
Ongeveer tweehonderd supporters van Manchester United drongen zondag in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Liverpool stadion Old Trafford binnen uit protest tegen eigenaar Joel Glazer. Ze liepen enige tijd op het veld voordat ze werden weggeleid. Daarna slaagde een groepje erin toch weer terug te keren op het gras.
"De club heeft geen behoefte om vreedzame demonstranten te straffen, maar zal samenwerken met de politie om diegenen te identificeren die criminele activiteiten hebben gepleegd en zal naast de straffen van de politie ook eigen sancties opleggen aan seizoenskaarthouders die worden geïdentificeerd", liet de club in een verklaring weten.
Buiten het stadion raakten demonstranten slaags met de politie. Volgens de politie van Manchester raakten twee agenten gewond, van wie er een moest worden behandeld in het ziekenhuis na verwondingen aan zijn gezicht.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
4 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
17 minuten geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
17 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
19 minuten geledenALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
24 minuten geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.
27 minuten geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.
29 minuten geleden