Mannenkoor DEV zingt in de Basiliek te Oudenbosch
SINT ANNALAND - Aanstaande 24 juni hoopt het mannenkoor DEV o.l.v. Jan Luteijn een zogenaamd inloopconcert in de basiliek van Oudenbosch (Markt 57) ten gehore te brengen. De muzikale begeleiding op het kerk-orgel zal verzorgd worden door Leen Heijboer. Omdat het hier een inloopconcert betreft is de toegang gratis. Het concert begint om 15.00 uur en zal tot 16.00 uur duren.
DEV (Anno 1999) is een gezellig Christelijk Mannenkoor met zo’n 50 leden van alle leeftijden (18+) niet verbonden of gehouden aan één bepaalde kerkelijke gezindheid. Onze leden komen vanaf het hele eiland naar de wekelijkse repetitieavonden in Sint Annaland om samen mooie zangstukken in te studeren. DEV staat alweer 5 jaar onder de enthousiaste leiding van dirigent Jan Luteijn en wordt begeleidt door onze geweldige organist Leen Heijboer.
Nieuwsgierig geworden en is zingen in een Mannenkoor ook iets wat jou aanspreekt kom dan vrijblijvend bij de start van dit nieuwe seizoen meezingen of luisteren op één van onze repetitieavonden. Het eerste kwartaal mag je op proef gratis meezingen en oefenen voor ons “najaarsconcert” op 21 oktober waarvan je dan vanzelfsprekend ook deel uit maakt! Wij repeteren iedere week op woensdagavond van 19.45 tot 21.45 uur in de Hervormde Kerk aan de Ring in Sint Annaland.
Voor meer informatie: Corné van Loenhout, 06-49604474, 0166-677481 of [email protected].
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.
19 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.
21 uur geledenZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.
23 uur geledenTHOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.
1 dag geledenTHOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.
1 dag geledenTHOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."
2 dagen geleden