Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Mannen gezocht voor deelname aan kerstkoor 2023

Mannen gezocht voor deelname aan kerstkoor 2023

MIDDELBURG - Evenals voorgaande jaren zal dit jaar het Christelijk Samengesteld Mannenkoor Zeeland, o.a. op de jaarlijkse Oud-Hollandse kerstavond in de Nieuwe Kerk van Middelburg zingen. Het Interkerkelijk mannenkoor bestaat uit ruim 100 leden, afkomstig uit geheel Zeeland. 

Uniek is de gelegenheid die nu wordt geboden om alleen tijdens de kerstrepetities en de aansluitende concerten lid te worden van het mannenkoor. Kortom, u wordt tijdelijk lid, zingt mee tijdens de repetities en uitvoeringen en bent daarna weer lid af. Dit is zeker voor mannen die weinig tijd hebben een unieke kans om mee te zingen met een fijn en enthousiast koor. Er is gekozen voor een vijftal repetities waarin een Nederlandse Kerst-Repertoire zal worden ingestudeerd onder leiding van dirigent Ron van Ommen. 

De repetities worden gehouden in de Nicolauskerk te Wolphaartsdijk. De volgende repetitiedata staan gepland: zaterdag 21 oktober, vrijdag 3 en zaterdag 18 november, vrijdag 1 en zaterdag 16 december. De generale repetitie wordt gehouden op zaterdag 16 december in de Nieuwe Kerk van Middelburg. De repetitietijden zijn, vrijdag van 20.00 tot 22.00 uur en zaterdag van 09.00 tot 12.00 uur. Zowel op zaterdagmorgen als op vrijdagavond is er een half uur voor aanvang inloop met koffie/thee. Wij willen u vriendelijk verzoeken uzelf op te geven voor vrijdag 6 oktober via een van de bestuursleden: 0118-465117/464123 of via [email protected].

Meer uit Middelburg

Veerse Meer presenteert eerste gastheren en -vrouwen

VEERE - Namens de gebiedssamenwerking Veerse Meer zijn de eerste tien gastheren en -vrouwen van het Veerse Meer verwelkomd.

3 uur geleden
Vrienden Loterij blijft Zeeuws Museum in Middelburg steunen: samenwerking met vijf jaar verlengd

MIDDELBURG - De Vrienden Loterij verlengt de samenwerking met het Zeeuws Museum in Middelburg met vijf jaar. Voor de periode van 2026 tot en met 2030 ontvangt het museum opnieuw een jaarlijkse bijdrage van € 250.000. 

7 uur geleden
Herdenking Tweede Wereldoorlog in Serooskerke en Vrouwenpolder zaterdag

VROUWENPOLDER/SEROOSKERKE - In Vrouwenpolder en Serooskerke wordt zaterdag de beëindiging van de Tweede Wereldoorlog herdacht.

9 uur geleden
Proef méér dan een maaltijd met Stichting Thuisgekookt

MIDDELBURG - Uit recent onderzoek blijkt dat meer dan de helft van de ouderen eenzaamheidsgevoelens ervaart (Bron: Nationaal Ouderenonderzoek, 2025). Nu de dagen korter worden en de avonden langer, is goed gezelschap en een warme huisgemaakte maaltijd belangrijker dan ooit. Stichting Thuisgekookt wil deze ouderen die - vanwege de leeftijd, ziekte of een beperking - niet meer elke dag zelf kunnen koken, oproepen om zich aan te melden bij Stichting Thuisgekookt voor hulp bij de warme maaltijd én waardevol contact met een thuiskok uit de buurt.

1 dag geleden
Zeeuwse jongeren laten stem horen tijdens Provinciaal Jeugddebat

MIDDELBURG - Het Provinciaal Jeugddebat vond dinsdag plaats in de Statenzaal van het Zeeuwse provinciehuis in Middelburg. Meer dan twintig jongeren tussen de 12 en 18 jaar, van verschillende onderwijsinstellingen, lieten hun mening horen over actuele provinciale kwesties en gingen in debat met Statenleden van de provincie Zeeland. Door mee te doen aan het Jeugddebat maken jongeren kans op deelname aan het Nationaal Jeugddebat in de Tweede Kamer. 

1 dag geleden
Elke donderdag welkom in huiskamercafé bibliotheek Middelburg

MIDDELBURG - De tafel is al gezellig gevuld, maar er kan een tweede tafel bij. In de bibliotheek in Middelburg is elke donderdagmiddag het huiskamercafé te bezoeken. Gratis en zonder aanmelden. Iedereen die het leuk vindt om een praatje te maken met een kopje koffie of thee erbij, is van harte welkom. 

1 dag geleden
Later snijseizoen voor Zeeuwse zeegroenten

MIDDELBURG/DOMBURG - De provincie Zeeland past de regels aan voor het snijden van zeegroenten zoals zeekraal en lamsoor - planten die groeien in de schorren langs de Zeeuwse kust en al eeuwenlang met de hand worden geoogst. De provincie wil de traditie behouden, maar moet zich houden aan nieuwe natuurwetgeving.

1 dag geleden