
Manda Heddema stopt met Koperen Tuin en vertrekt uit Goes
GOES - Manda Heddema stopt met boekhandel De Koperen Tuin in Goes. De zaak sluit echter niet de deuren, want Anthoni Fierloos, die al eigenaar is van Paard van Troje in de Lange Vorststraat, neemt de winkel over.
Heddema vertrekt op 1 januari, na dertig jaar actief te zijn geweest in Goes. Ze heeft een boekenzaak in Driebergen overgenomen. “Ik was toe aan een nieuwe uitdaging”, zegt ze. “Ik kan nog één keer een grote stap maken.” In Driebergen woont ze bovendien dichter bij haar kinderen.
Bundelen
Fierloos wil beide boekenzaken behouden. “Door activiteiten te bundelen wordt de positie van de Goese boekhandels alleen maar sterker. Ik wil dat beide winkels hun eigen karakter houden.”
Geruisloos
Heddema en Fierloos werken al een tijdje samen onder de noemer Tuin van Troje. "We willen de overgang geruisloos laten verlopen. Om mijn kindje achter te laten doet uiteraard best veel pijn, maar ik ben blij dat De Koperen Tuin in vertrouwde handen blijft. Ik zal de zaak enorm missen en alle mensen met wie ik werk en voor wie ik werk, mijn klanten."
Meer uit Beveland
RILLAND - De politie heeft zaterdagochtend twee verdachten aangehouden in Rilland. Ze worden er van verdacht om in de nacht van 24 op 25 maart een 42-jarige man uit Rilland te hebben mishandeld. Het slachtoffer raakte hierbij gewond.
1 uur geledenMIDDELBURG - Een coalitie van BBB, SGP, CDA en VVD, met twee gedeputeerden voor de eerste partij. Dat acht verkenner Gerard Rabelink de meest kansrijke optie voor een nieuw dagelijks provinciebestuur. Rabelink schrijft het in zijn verslag dat hij vandaag, vrijdag 31 maart, overhandigde aan Kees Hanse van de BoerBurgerBeweging. Laatstgenoemde gaat het verslag de komende dagen eerst met zijn fractie bespreken en vervolgens met alle andere partijen.
5 uur geledenGOES - In een hoekje van het Ambachtscentrum ruikt het al bij de drempel heerlijk naar hout. Hier timmeren en zagen Dingeman de Feiter en Albert van Egeraat er met andere handige vrijwilligers op los. Ze hanteren daarbij ouderwetse boormachines en andere tot de verbeelding sprekende gereedschappen. Dit ambacht brengen ze graag over op kinderen.
1 dag geledenWILHELMINADORP - Op de bypass van de Deltaweg (N256) bij de Zandkreeksluis, de grens van de gemeenten Goes en Noord-Beveland, is vrijdag een vrachtwagen gekanteld. Daardoor moest de bypass in beide richtingen worden afgesloten. De hoofdrijbaan, de weg ‘rechtdoor’, bleef wel beschikbaar.Het ongeluk gebeurde rond 11.30 uur toen de tankwagen vanaf de ophaalbrug kwam en de bocht nam aan de zuidzijde van de bypass. De chauffeur van de vrachtwagen raakte gewond en is door ambulancemedewerkers behandeld. De chauffeur zat niet bekneld en hoefde volgens de politie niet naar het ziekenhuis te worden gebracht. De brandweer werd ook opgeroepen en heeft hand- en spandiensten verleend.
1 dag geledenGOES - Het eerste weekeinde van april laat wisselend weer zien. ‘Zaterdag overheerst de bewolking en valt er geruime tijd regen, zondag is het droog en laat de zon zich zien’, meldt weerbureau Weeronline. ‘De temperatuur vertoont een dalende trend. Zondagmiddag is het 8 tot 11 graden.’
1 dag geledenGOES - In het Ambachtscentrum in Goes staat het atelier van illustratoren Romy Sterkman en Dennis Menheere vol met hun handwerk. Romy, die ook styliste en hoedenontwerpster is, verkoopt er ook vintage kleding.
1 dag geledenBORSSELE - Langs de Westerscheldetunnelweg (N62) bij Borssele is donderdagmiddag een personenbusje op zijn kop in een ondiepe sloot beland.
2 dagen geleden