Manchester United wint ruim dankzij hattrick Martial
MANCHESTER (ANP) - In de Engelse Premier League heeft Manchester United met ruime cijfers gewonnen van Sheffield United: 3-0. Grote man bij de thuisploeg was Anthony Martial. De Franse spits scoorde drie keer.
Dankzij de eerste overwinning na de coronastop blijft Manchester United goed meedoen in de strijd om de vierde plaats, die ook nog goed is voor een ticket voor de Champions League. Nummer 4 Chelsea heeft twee punten meer en speelt donderdag nog thuis tegen Manchester City.
Wolverhampton Wanderers bleef goed in het spoor van ManUnited. De nummer 6 won met 1-0 van het laag geklasseerde Bournemouth.
Everton versloeg hekkensluiter Norwich City met 1-0. Doelman Tim Krul moest daardoor na afloop landgenoot Maarten Stekelenburg, de reservekeeper van Everton, feliciteren.
Degradatiekandidaat Aston Villa pakte een punt bij Newcastle United: 1-1. Oud-Ajacied Anwar El Ghazi werd bij de bezoekers in de zeventigste minuut gewisseld.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
14 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
18 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
21 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
22 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
23 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
23 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
1 dag geleden