Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United wint na goed begin van Basaksehir

Manchester United wint na goed begin van Basaksehir

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de leiding in groep H van de Champions League. De formatie van de Noorse coach Ole Gunnar Solskjær won op eigen veld van de Turkse kampioen Istanbul Basaksehir. Op Old Trafford werd het 4-1.

Paris Saint-Germain versloeg thuis RB Leipzig, 1-0. De Franse kampioen en Leipzig hebben nu beide 6 punten, 3 minder dan Manchester United. Basaksehir heeft 3 punten.

In de openingsfase zette Bruno Fernandes Manchester United op voorsprong. De Portugees schoot fraai raak na een afgeslagen hoekschop. Na 19 minuten zorgde Fernandes al voor de 2-0. Nu betrof het een intikkertje na een fout van doelman Mert Günok. De 3-0 viel na ruim een halfuur toen Marcus Rashford een strafschop benutte.

Op de lat

Deniz Türüc, een geboren Enschedeër die in de Eredivisie nog voor Go Ahead Eagles speelde, scoorde uit een fraaie vrije trap voor de Turken. Vervolgens ontsnapten de Engelsen nog bij een schot op de lat van Edin Višca. Daarna maakte Daniel James er nog 4-1 van.

Donny van de Beek speelde de hele wedstrijd bij de Engelsen. Timothy Fosu-Mensah bleef op de bank.

Strafschop

In Parijs gaf scheidsrechter Danny Makkelie al na 11 minuten een strafschop aan Paris Saint Germain, na een overtreding tegen Ángel Di María. De Braziliaan Neymar schoot vervolgens vanaf de stip raak.

Mitchel Bakker stond in de basis bij PSG, Justin Kluivert viel in bij Leipzig.

Meer uit Voetbal

PEC Zwolle voorlopig zonder geblesseerde doelman Schendelaar

ZWOLLE (ANP) - Jasper Schendelaar kan voorlopig niet het doel van PEC Zwolle verdedigen. De keeper heeft volgens zijn club een knieblessure opgelopen. PEC Zwolle meldt niet hoe lang hij is uitgeschakeld.

1 uur geleden
AZ verkoopt Møller Wolfe aan Wolverhampton Wanderers

ALKMAAR (ANP) - David Møller Wolfe verlaat AZ voor Wolverhampton Wanderers. De 23-jarige linksback en zijn club uit Alkmaar hebben een akkoord bereikt met de nummer 16 van afgelopen seizoen in de Premier League. Volgens verschillende media ontvangt AZ 12 miljoen euro voor de Noor.

2 uur geleden
Trainer Mascherano hoopt dat Messi langer bij Inter Miami blijft

MIAMI (ANP) - Trainer Javier Mascherano hoopt dat Lionel Messi zijn contract bij Inter Miami gaat verlengen. "Ik ken de geruchten, maar het is aan hem en onze club", zei hij op een persconferentie. "Natuurlijk hopen we dat hij blijft."

4 uur geleden
Aanvaller Son wil vertrekken bij Tottenham Hotspur

SEOUL (ANP) - Son Heung-min wil na tien jaar vertrekken bij Tottenham Hotspur. "Ik heb besloten dat ik deze club ga verlaten", zei de aanvaller op een persconferentie in Seoul, waar de club uit Londen op trainingskamp is.

5 uur geleden
Trainer Ten Hag wint met Bayer Leverkusen van Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft in eigen stadion een oefenduel met Bayer Leverkusen verloren. De ploeg van trainer Erik ten Hag zegevierde met 2-1.

16 uur geleden
Linksback Tagliafico blijft nog twee seizoenen bij Olympique Lyon

LYON (ANP) - Nicolás Tagliafico heeft zijn aflopende contract bij Olympique Lyon met twee seizoenen verlengd. De linksback uit Argentinië verliet drie jaar geleden Ajax voor de club uit Frankrijk.

16 uur geleden
PSV neemt talent Sidibé over van Stoke City

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de komst van Souleymane Sidibé afgerond. De achttienjarige middenvelder komt over van Stoke City, dat uitkomt op het tweede niveau van Engeland. Hij heeft een vierjarig contract bij de kampioen uit Eindhoven ondertekend.

17 uur geleden