Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Manchester United wint bij Southampton met scorende De Ligt

Manchester United wint bij Southampton met scorende De Ligt

SOUTHAMPTON (ANP) - Manchester United heeft zich met een ruime zege bij Southampton gerevancheerd voor de pijnlijke nederlaag (0-3) twee weken geleden tegen Liverpool: 0-3. Coach Erik ten Hag zag bovendien de na zijn optredens in Oranje bekritiseerde Matthijs de Ligt de score openen voor zijn ploeg.

De eerste kans was voor een andere Oranje-international. Joshua Zirkzee slaagde er na een kwartier net niet in de bal uit een voorzet van Christian Eriksen binnen te schuiven. Aan de andere kant was Yukinari Sugawara, overgekomen van AZ, dicht bij een doelpunt. De Ligt voorkwam dat de vanaf rechts indraaiende bal in het doel achter doelman André Onana verdween.

Southampton kreeg na een halfuur een strafschop nadat Diogo Dalot de naar binnen trekkende Tyler Dibling had neergehaald. Cameron Archer schoot de bal echter te slap in.

Hoekschop

Southampton-doelman Aaron Ramsdale moest zich in de 33e minuut tot het uiterste strekken om een inzet van Zirkzee uit het doel te houden. Uit de daaropvolgende hoekschop kopte De Ligt raak: 0-1. Acht minuten later was het 0-2 door een schot van Marcus Rashford, dat door Ramsdale te laat was gezien.

Southampton kon na rust weinig terugdoen, zeker nadat aanvoerder Jack Stephens na een overtreding op Alejandro Garnacho elf minuten voor tijd met rood naar de kant was gegaan. De Argentijn Garnacho maakte er in de extra tijd nog 0-3 van.

Meer uit Voetbal

NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

39 minuten geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

2 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

2 uur geleden
PSV: kampioenschap van nooit eerder vertoonde soevereiniteit

EINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.

2 uur geleden
Heracles verliest bij Heerenveen en ziet degradatiezorgen groeien

HEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.

2 uur geleden
PSV verkleint achterstand op Ajax tot negen landstitels

VOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.

3 uur geleden
Zesde landstitel in achttien jaar voor PSV

VOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.

3 uur geleden