Manchester United tegen PSG weer met De Gea in het doel
MANCHESTER (ANP) - Manchester United speelt woensdag in de Champions League tegen Paris Saint-Germain weer met David de Gea in het doel. De Spanjaard viel het afgelopen weekeinde in het duel met Southampton in de Premier League nog geblesseerd uit. "Hij is fit en kan spelen", zei trainer Ole Gunnar Solskjaer.
Anthony Martial en Paul Pogba zijn eveneens weer van de partij. Pogba echter begint vermoedelijk op de bank, omdat het er naar uitziet dat Donny van de Beek de voorkeur krijgt op het middenveld. De oud-Ajacied komt de laatste weken steeds vaker aan spelen toe bij zijn nieuwe club.
Solskjaer liet eveneens doorschemeren dat Edinson Cavani gaat spelen. De spits kwam de afgelopen zomer over van PSG, waar hij een zeer succesvolle periode kende. Tegen Southampton viel hij bovendien heel goed in, met twee doelpunten en een assist.
Manchester United is koploper in groep H van de Champions League, met 9 punten uit vier duels. PSG heeft 3 punten minder, net als RB Leipzig.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
11 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
14 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.
17 uur geledenBARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.
17 uur geledenZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.
22 uur geleden