Manchester United mogelijk zonder keeper De Gea tegen PSG
MANCHESTER (ANP) - Manchester United kan woensdag in de Champions League-wedstrijd tegen Paris Saint-Germain mogelijk niet beschikken over keeper David de Gea (30). De Spaanse doelman liep afgelopen weekend in de Premier League een knieblessure op.
"We moeten een kleine check doen als het gaat om de blessure van De Gea. Hopelijk is hij in orde voor woensdag, maar dat weet ik niet zeker", aldus trainer Ole Gunnar Solskjaer.
De Gea werd zondag in de uitwedstrijd tegen Southampton in de rust gewisseld omdat hij met zijn knie tegen een doelpaal had gestoten bij de 2-0 van James Ward-Prowse. Op het moment dat De Gea werd gewisseld stond United met 2-0 achter. United won uiteindelijk, met Dean Henderson als vervanger, met 3-2.
United is koploper in groep H van de Champions League, met 9 punten uit vier duels. PSG heeft 3 punten minder, net als RB Leipzig.
De wedstrijd tussen United en PSG begint woensdag om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."
11 minuten geledenPRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.
45 minuten geledenALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
17 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
17 uur geleden