Manchester United blijft steken op 1-1 tegen degradant Fulham
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld opnieuw punten verspeeld. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer kwam tegen degradant Fulham niet verder dan 1-1. ManUnited haalde uit de laatste drie thuiswedstrijden slechts 1 punt. Daardoor is het team van Solskjaer nog steeds niet helemaal zeker van de tweede plek achter kampioen Manchester City.
Edinson Cavani opende na een kwartier de score voor de thuisclub met een schitterend doelpunt. De international van Uruguay zag keeper Alphonse Aréola te ver voor zijn doel staan en klopte de Fransman met een bekeken schot van grote afstand: 1-0. Het was de tiende competitietreffer voor de 34-jarige aanvaller, die ook volgend seizoen voor ManUnited uitkomt. De circa 10.000 fans op Old Trafford gaven Cavani voor zijn trefzekere uithaal een staande ovatie.
ManUnited verzuimde nadien de voorsprong uit te bouwen. Een kwartier voor tijd kwam Fulham verrassend op gelijke hoogte via een treffer van Joe Bryan. Donny van de Beek viel bij de thuisploeg in de 87e minuut in. Landgenoot Kenny Tete kreeg met een invalbeurt in de 89e minuut bij Fulham nog minder speeltijd.
Wolverhampton Wanderers
Manchester United sluit zondag de Engelse competitie af met een uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Op 26 mei wacht de finale in de Europa League tegen het Spaanse Villarreal.
Leeds United versloeg Southampton met 2-0. Pascal Struijk viel na de rust in bij de winnende ploeg.
Meer uit Voetbal
HARRISON (ANP) - Marokko en Noorwegen hebben in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal gelijkgespeeld. In Harrison eindigde de wedstrijd tussen de twee WK-deelnemers in 1-1.
12 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Ronald Koeman wist al lang dat zijn assistent Ruud van Nistelrooij zich pas zondag bij het Nederlands elftal in de Verenigde Staten zou melden. "Toen ik Ruud benaderde voor een rol in de technische staf, had hij al iets aangegeven over dat er afgelopen zaterdag iets groots was", vertelde de bondscoach op zijn laatste persconferentie voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. "Als er gezegd wordt dat het over 'familieomstandigheden' gaat, dan klinkt dat moeilijk en zwaar. Maar dit waren leuke familieomstandigheden", aldus Koeman, die verder niet zei wat het was.
12 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vindt het soms lastig dat hij nu op grote afstand leeft van zijn vrouw Bartina, die aan chronische borstkanker lijdt. "Soms is het best moeilijk omdat ze iedere week behandelingen heeft", zei hij op een persconferentie voor de oefeninterland van maandag tegen Oezbekistan. "Dat is ook de reden dat ze nu deze kant niet op komt. Daar heb je contact over, dat is voor haar soms ook moeilijk."
13 uur geledenWHITE PLAINS (ANP) - Het Nederlands elftal begint maandag grotendeels met zijn beoogde basisploeg voor het eerste WK-duel aan de vriendschappelijke interland tegen Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman wilde op een persconferentie nog niet vertellen of Memphis Depay en Jurriën Timber al uitmaken van zijn plannen.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft trainer Robin van Persie per direct ontslagen. Dat bevestigt de Rotterdamse voetbalclub, nadat eerder meerdere media daar zondag al over hadden bericht. Van Persie was sinds eind februari vorig jaar hoofdcoach van Feyenoord, dat hem tussentijds weghaalde bij sc Heerenveen om de ontslagen Brian Priske op te volgen.
14 uur geledenODENSE (ANP/RTR) - Voetballer Christian Eriksen is opnieuw in elkaar gezakt. Dat gebeurde tijdens de interland tussen Denemarken en Oekraïne in Odense. Eriksen is bij bewustzijn en maakt het, gezien de omstandigheden, goed, meldt de Deense voetbalbond.
14 uur geledenNEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.
16 uur geleden