Manchester United blijft steken op 1-1 tegen degradant Fulham
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld opnieuw punten verspeeld. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer kwam tegen degradant Fulham niet verder dan 1-1. ManUnited haalde uit de laatste drie thuiswedstrijden slechts 1 punt. Daardoor is het team van Solskjaer nog steeds niet helemaal zeker van de tweede plek achter kampioen Manchester City.
Edinson Cavani opende na een kwartier de score voor de thuisclub met een schitterend doelpunt. De international van Uruguay zag keeper Alphonse Aréola te ver voor zijn doel staan en klopte de Fransman met een bekeken schot van grote afstand: 1-0. Het was de tiende competitietreffer voor de 34-jarige aanvaller, die ook volgend seizoen voor ManUnited uitkomt. De circa 10.000 fans op Old Trafford gaven Cavani voor zijn trefzekere uithaal een staande ovatie.
ManUnited verzuimde nadien de voorsprong uit te bouwen. Een kwartier voor tijd kwam Fulham verrassend op gelijke hoogte via een treffer van Joe Bryan. Donny van de Beek viel bij de thuisploeg in de 87e minuut in. Landgenoot Kenny Tete kreeg met een invalbeurt in de 89e minuut bij Fulham nog minder speeltijd.
Wolverhampton Wanderers
Manchester United sluit zondag de Engelse competitie af met een uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Op 26 mei wacht de finale in de Europa League tegen het Spaanse Villarreal.
Leeds United versloeg Southampton met 2-0. Pascal Struijk viel na de rust in bij de winnende ploeg.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
6 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
12 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
14 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
16 uur geleden