Manchester United blijft steken op 1-1 tegen degradant Fulham
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft op eigen veld opnieuw punten verspeeld. De ploeg van trainer Ole Gunnar Solskjaer kwam tegen degradant Fulham niet verder dan 1-1. ManUnited haalde uit de laatste drie thuiswedstrijden slechts 1 punt. Daardoor is het team van Solskjaer nog steeds niet helemaal zeker van de tweede plek achter kampioen Manchester City.
Edinson Cavani opende na een kwartier de score voor de thuisclub met een schitterend doelpunt. De international van Uruguay zag keeper Alphonse Aréola te ver voor zijn doel staan en klopte de Fransman met een bekeken schot van grote afstand: 1-0. Het was de tiende competitietreffer voor de 34-jarige aanvaller, die ook volgend seizoen voor ManUnited uitkomt. De circa 10.000 fans op Old Trafford gaven Cavani voor zijn trefzekere uithaal een staande ovatie.
ManUnited verzuimde nadien de voorsprong uit te bouwen. Een kwartier voor tijd kwam Fulham verrassend op gelijke hoogte via een treffer van Joe Bryan. Donny van de Beek viel bij de thuisploeg in de 87e minuut in. Landgenoot Kenny Tete kreeg met een invalbeurt in de 89e minuut bij Fulham nog minder speeltijd.
Wolverhampton Wanderers
Manchester United sluit zondag de Engelse competitie af met een uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Op 26 mei wacht de finale in de Europa League tegen het Spaanse Villarreal.
Leeds United versloeg Southampton met 2-0. Pascal Struijk viel na de rust in bij de winnende ploeg.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.
49 minuten geledenOVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.
2 uur geledenCASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.
4 uur geleden